Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

TÝDENNÍ HOROSKOP: Ryby čeká našlápnutá kariéra, Vodnáři zraní city svého partnera

TÝDENNÍ HOROSKOP: Ryby čeká našlápnutá kariéra, Vodnáři zraní city svého partnera
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Další listopadový týden bude pod nadvládou úterního úplňku! A co nám přinese? Potěší vás stabilita v lásce i ohodnocení za vaši snahu. Některé zrozence čekají důležitější úkoly, jiné potkají zajímavá milostná dobrodružství. Jaké další zajímavosti vám hvězdy na tento týden předurčily? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, v tomto týdnu budete muset řešit problémové situace. Ukáže se, kdo vám chce uškodit a kdo, je váš opravdový přítel. Ve vztahu panuje romantická nálada, a vy ji si užíváte. A jak to budou mít nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, v tomto týdnu si sice projdete horkými chvilkami, ale některým přinesou hvězdy do osudu novou lásku. Pracovně budete vytíženi, ale stále máte, co nabídnout. Pokud vás někdo rozčílí, co budete muset udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, váš šéf má na vás vysoké nároky, které pro vás nejsou momentálně splnitelné. Mluvte na rovinu! Singles nebudou ve své kůži, ale naštěstí to nebude trvat déle než pár dní. A jak se vám bude dařit ve vašem partnerském životě? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, v tomto týdnu budete špatně překousávat své slabiny. Ve vztazích i v práci chcete dosahovat nejlepších výsledků, a právě proto jste nervózní. I přesto je váš sexuální život hodnotný. A jak se budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, energie Býka na vás budou působit celkem nepříznivě. Ve vztazích jste přecitlivělí a možná máte i problémy s vyvrcholením. I v práci to mezi vámi a vašim nadřízeným vře. Hvězdy radí: Netahejte si své osobní problémy do práce. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v tomto týdnu vás díky návštěvám společenských akcí, čeká vášnivé období. Objeví se ale i někdo, kdo na vaši osobu zareaguje negativně. A co vy na to? Zahájíte protiútok. A jak se vám bude dařit s vaším partnerem? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, tento týden vám opačné pohlaví pořádně zamotá hlavu. Čeká vás období plné lásky a románků. Takovou milostnou energii nebudete čekat. I zadané Váhy budou zaláskované? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, sychravé počasí a energie úplňku zatočí v tomto týdnu s rodinnými vztahy. Neplýtvejte však energii nad něčím, co nejde změnit. Ve vztazích dojde k zajímavým zvratům. Co se stane? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, tento týden spíše přetrpíte. Čekají vás náročné povinnosti. Pokud se ale přestanete strat o ostatní, uleví se vám. V lásce máte jisté výhrady, ale soustředíte se na její rozvoj. A jak dopadnou tento týden singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, nespokojenost v pracovní sféře se odráží v dalších sférách vašeho života. Jste otrávení. Trochu tušíte, že vaše drahá polovička není spokojená. Musíte zakročit. A jak se povede nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v tomto týdnu zjistíte, že ne všechno si můžete ke svému partnerovi dovolit. Budete mít skvělou příležitost mu vaše nevhodné chování vynahradit. Co zásadně změní život nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, v tomto týdnu budou vaše energie divoké. Zacházejte s nimi opatrně. Váš miláček vám takový luxus nedovolí. V práci se vám daří a máte skvěle našlápnutou kariéru. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy