Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

TÝDENNÍ HOROSKOP: Ryby čeká adrenalinové dobrodružství, Blíženci svedou boj s nevěrou

TÝDENNÍ HOROSKOP: Ryby čeká adrenalinové dobrodružství, Blíženci svedou boj s nevěrou
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Přichází další týden! Jaký bude? Někteří zrozenci budou po víkendovém úplňku stále emočně rozladěni, jiní si nebudou s některými věcmi vědět rady. Jak se právě vaše znamení vypořádá s následujícím týdnem? A co dalšího si pro vás hvězdy připravily? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Berani, budete pracovně vytíženi, ale na druhou stranu váš čeká týden plný lásky. Se svou drahou polovičkou si budete užívat a nenecháte se zdeptat pracovními povinnostmi. A jak se budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, i když vám víkendový úplněk negativně zasáhl do vašeho vztahu, tento týden se budete cítit jako znovuzrození. Hvězdy budou k vaší lásce vřelé. Vyzkoušejte všechno, co vám tento týden nabízí. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Tento týden vám nabídne spoustu lákadel. Hvězdy varují hlavně zadané jedince. Vyrazíte na akci, kde poznáte inspirativní osobu a budete sváděni k nevěře. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, vesmír vám tento týden splní přání, po kterém už dlouho toužíte. Nabídne vám i odrazový můstek. Nevyužít této šance by byl hřích. Je prostě čas ke změně. A jak se vám bude dařit v práci? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvy čeká náročný týden. Vnitřně pocítíte, že potřebujete být sami. Poproste svého miláčka o trochu prostoru, potřebujete si psychicky ulevit. Na konci týdne na tom budete líp. A jaký týden zažijí nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, neukázněný kolega pokazí tento týden vaše plány. Máte pocit, že veškerá zodpovědnost padá na vaši hlavu. Nedejte se! Ostatní spolupracovníci budou stát za vámi. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Tento týden vás čeká milostná akce, kterou nesmíte odmítnout. To se týká hlavně nezadaných. Zadaní dají přednost raději přátelům. Finančně na tom nebudete zle. Co musíte podniknout? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, v tomto týdnu přijde na řadu žárlivost. Vaše drahá polovička vás dožene k nepříčetnosti. Vaše reakce bude ale přehnaná a hlavně zbytečná. Dojde na urážky, kterých byste později mohli litovat. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, bude opravdu jen na vás, jak si tento týden zařídíte. Buď ho prožijete vášnivě, nebo se budete zbytečně rozčilovat nad zbytečnostmi. A co by rozhodně neměli dělat singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

I když to nebude ve vašem vztahu růžové, budete se snažit, aby byl váš miláček spokojený. Singles by si měli dát pozor na to, komu důvěřují. Z jakého důvodu? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, tento týden budete ve správné společnosti. Singles si mohou najít perspektivní vztah. Ale musí jít svému štěstí naproti. Zadaní Vodnáři budou mít konečně vztah tam, kde ho chtějí mít. A co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, víkendový úplněk vám dal emočně zabrat. Ještě teď se z toho vzpamatováváte. V týdnu se ale oklepete a vymyslíte pro vás a vašeho miláčka perfektní program. A na co se mohou těšit singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy