Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Týdenní horoskop: Rybám napoví znamení, Blížencům začne nový život

Týdenní horoskop: Rybám napoví znamení, Býci potřebují odložit telefon
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Přinášíme vám horoskop na druhý červnový týden! Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a čemu se už teď s jistotou nevyhnou? Pojďte se s námi podívat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Máte jednu z posledních šancí pořádně zabrat a obrátit svůj život vzhůru nohama. Využijte tento týden k tomu, abyste přestali být líní a začali pořádně pracovat. Koukáním na televizi peníze nevyděláte. V galerii najdete tip na tento týden.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Věřte symbolům a znamením, které vám moc dobře napovídají, kam jít. Proč se tu intuici snažíte neustále oklamat? Ať už ze sebe děláte lepšího, než jste, anebo se naopak podceňujete, je to obojí špatně. V galerii najdete, na co se můžete tento týden těšit.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nedělejte si tento týden zbytečné naděje, zřejmě nepůjde nic podle plánu. Budete mít však prostor, abyste přemýšleli o věcech, co vás v životě skutečně trápí. V galerii najdete, čeho se tento týden vyvarovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Omezte čas strávený u sociálních sítí, tento týden vám to nebude dělat vůbec dobře. Budete se s lidmi porovnávat a vedle nich se vám bude zdát, že naprosto selháváte. Udělejte si svou bublinu. V galerii najdete, jaké novinky vás tento týden čekají.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

S novou životní etapou získáváte i jiné názory, než jste měli dříve. Nemusíte se toho bát, je to naprosto normální. Naopak vám to může být opravdu prospěšné. V galerii najdete, co dalšího vás tento týden čeká.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tento týden poznáte, jak zoufale vám chybí sebedisciplína. Pravděpodobně vám to komplikuje život i dokončení pracovních úkolů. Zkuste na tom zapracovat. Vhodná rada od zkušenějšího by mohla pomoci. V galerii najdete týdenní tip.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Udržujte se tento týden v dobré náladě! Budete ji potřebovat. Vypadá to, že jste přetažení a neumíte odpočívat. Pokud vám bude chybět energie, budete o to úzkostlivější. V galerii najdete, co vás tento týden potěší.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento týden vás čekají mnohé investice! Může to být například jen do elektroniky, některým se však nevyhnou ani investice do aut či nemovitostí. Rozmýšlejte pečlivě, co za vaši pozornost stojí. V galerii najdete, čeho se tento týden vyvarovat.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Tento týden budete zvažovat změnu zaměstnání. Pečlivě ji promyslete, zda ve vašem oboru jsou momentálně volná místa. Hvězdy naznačují, že teď by to možná nebyl nejlepší krok. V galerii najdete, co vás tento týden bude rozčilovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Myslete na ostatní více než kdy dřív. Nebojte se však projevit vlastní názor a postavit se za něj. Často poslechnete rady ostatních a uděláte dva kroky dozadu. To by vás v budoucnu mohlo stát klid. V galerii najdete, na co se tento týden těšit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Buďte nadšení z toho, co vám život nabízí! Pečujte o všechny dary, které vám vesmír posílá, a važte si jich. Vše je v souladu s vaší cestou a dopadne tak, jak má. V galerii najdete, na co si dát tento týden pozor.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Chvalte. Sami sebe, lidi kolem vás. Je to jedna z nejdůležitějších věcí, kterou můžete pro své mentální zdraví udělat. Potřebujete pocítit, jak si sami sebe vážíte. V galerii najdete, co dalšího vás tento týden čeká.

Pokud chcete vědět více, přečtete si velký měsíční horoskop na červen ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy