Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: RYBA tlačí na pilu, STŘELEC v sobě probudí erotického divocha

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Konec února se blíží! Na začátku týdne můžete být mírně podráždění, nic vám nevychází podle plánu a to vy nemáte rádi. Hoďte některé věci za hlavu a berte je více s nadhledem. Toužíte pomáhat, kde je to nejvíce potřeba. Za tím stojí i jistý zájem o své okolí. Hledáte informace, co ve svém životě změnit. Postavte se tento týden výzvě a pořádně na sobě zapracujte. Hvězdy vám prozradí, na co se v týdnu připravit! Přečtěte si TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Chybí vám nadhled a všechno si berete příliš k srdci. To vám komplikuje komunikaci s rodinou i drahou polovičkou. I když vás okolí trochu prudí, velká odpovědnost za častější hádky leží hlavně na vašich bedrech. Snažte se nebýt tak vztahovační. Jak to budete mít v posteli? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býčci, ukáže se, jestli jste se ponaučili z dřívějších neúspěchů nebo budete znovu opakovat tytéž chyby. Osud chystá malou zkoušku. Novou lásku můžete potkat díky kamarádům. Vyrazte s nimi na túru nebo za kulturou. V partě bude i jedna dosud neznámá tvář. Co vás čeká na domácím poli? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Vnitřní svět Blíženců je neposedný a dá vám práci, abyste se v něm vyznali. Nejmoudřejší bude vyhnout se unáhleným rozhodnutím a počkat, až si všechno sedne. Nezadaným nová láska neuteče a zadaní si aspoň nebudou stýskat nad unáhleným rozchodem. Co byste neměli svému miláčkovi dělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Chcete se odreagovat a nechat starosti odplout někam hodně daleko. Na začátku týdne to není nereálná představa. Vesmír vám nabízí odpočinkovou náruč, stačí se do ní ponořit. Zní to jako lehká disciplína, ale organismus zvyklý na zápřah se bude vzpírat. Jak to budete mít s vaší drahou polovičkou? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvíčci, peníze investované do zevnějšku jsou předem zhodnocené. Nezadaným dopomohou k nové lásce, zadaným osvěží rutinní partnerství. Zdravé sobectví vám svědčí. Opět nacházíte svou dravou stránku, kdy děláte to, co vás baví. Je to cesta, díky níž rozkvetete. Jaké bude klima na domácí půdě? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Nepatříte mezi znamení, která se rozhodnou z minuty na minutu. Nejinak tomu je v pondělí, kdy byste měli zastat názor k jisté důležité otázce. Čím víc na vás protistrana tlačí, tím méně se vám chce odpovídat. Skončete s tím, že si to musíte rozmyslet. Co byste neměli se svou spřízněnou duší řešit? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, zvykli jste si přehlušovat tělo a upozaďovat své fyzické potřeby. Proto není divu, že se ve vás nerozhoří touhy na písknutí. Necháte se inspirovat člověkem, který to dotáhl hodně daleko. Neznamená to však, že půjdete po úspěchu. Zajímá vás i charita. Co byste měli přes týden udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Máte pocit, že by se partnerství mělo někam posunout. Stávající stav vás začíná nudit a rádi byste věděli, jak si stojíte. I když dokážete finance vydělat, s jejich udržením je to o poznání horší. Nejste šetřílkové, spíš vás baví úspory roztáčet. O čem zásadním začnete přemýšlet? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, investujte poslední únorové dny do letitého partnerství. Díky společné činnosti naleznete erotickou jiskru a vášeň, kterou vztah začínal postrádat. Vyplatí se věnovat jeden druhému. Všechno ostatní může počkat. Práce nikam neuteče. Zajistí vám peníze lásku? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Setkání s partnerovými příbuznými je pro otrlé. Nejlepší taktika je nebrat si slova osobně a vypouštět je druhým uchem ven. Po víkendu se Začínáte těšit do práce. Vyhlížíte náročný úkol, ale jste přesvědčeni, že při něm zazáříte. Pozor na pýchu, předchází pád. Kde budete muset přiložit ruku k dílu? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, nejste zamilovaní poprvé, a tak víte, že každý vztah má jednotlivé vývojové etapy. Aktuálně se cítíte nedocenění a odstrčení na druhou kolej. Nemáte na tom žádný podíl vy ani drahá polovička. Vydržte a zkuste se věnovat třeba pozapomenutým koníčkům. V čem nebránit partnerovi? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Tikání biologických hodin vám v posledních dnech nedá spát. Protějšek si tuto otázku potřebuje nechat projít hlavou. Netlačte na něj. Abyste si mohli splnit životní sen, hledáte lépe placené místo nebo přivýdělek. Zkuste to otevřeně probrat s nadřízeným. Jak jsou na tom vaše rodinné vazby? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Související články

Další články