Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Raky čeká partnerská krize, Kozorozi ohromí v práci

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Vánoce jsou za dveřmi a nás čeká poslední pracovní týden. Jaký bude? Skolí vás předvánoční stres nebo budete pohodově naladěni? Tento týden nás čekají náročné pracovní úkoly a dojde i na vztahové transformace. Někteří zrozenci budou láskou posedlí, jiní budou svého miláčka ignorovat. Jaké zajímavosti vám tento týden hvězdy naservírují? Přečtěte si náš TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, na začátku týdne nebudete dobře naladěni, ale koncem týdne se vám nálada spraví. V práci neplníte to, co máte a snažíte se jenom proplouvat. Pro singles mají hvězdy dobrou zprávu. Na nový románek jste připraveni. A jak na tom budete ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, ve vztahu budete příjemným společníkem. Jen si nehrajte na to, co nejste. Singles si polepší, mezi vámi a opačným pohlavím to zajiskří. Svůj volný čas strávíte se svou rodinou. Ale na co si nesmíte hrát ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, zmáhá vás stres z práce a navíc jste měli náročný víkend. Miláčka neprovokujte a zkuste své emoce ukočírovat. Zavolejte kamarádovi a zajděte na vánoční drink. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, v tomto týdnu budou vaše city jako na houpačce. Na vánoce se moc těšíte a vše okolo hodně prožíváte. Možná až moc. Uberte na emocích a předvánoční atmosféru doplňte masáží nebo jógou. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, tohle období je pro vás složitější. Možná kdybyste přestali hledět jen na sebe, vedlo by se vám líp. O singles bude velký zájem. Neriskujte a zkuste dát přednost pouze jedné známosti. Co vás v tomto týdnu potrápí nejvíce? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, než začnete něco plánovat, poraďte se nejprve se svou drahou polovičkou. Váš partner si sice s ničím hlavu neláme, ale tohle by ho mohlo naštvat. Možná se budete cítit nepochopení. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, protože jste ve svém partnerství spokojení, vyzařuje z vás vnitřní kouzlo. Jediné, co by vám mohlo vaše štěstí pokazit, je nemoc. Teple se oblékejte a dejte si i svařák na zahřátí. A jak se povede nezadaným Váhám? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, tento týden nezůstane vaše charisma bez povšimnutí. Nezadaným půjde o hodně. Ve vztahu se podíváte pravdě do očí. Nervózně čekáte, co bude následovat. Jak budete zvládat předvánoční shon? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, s velkými gesty zacházejte opatrně! Váš miláček by je nemusel vydýchat. Ve vztahu to budete mít tento týden napjaté. Neustálé čekání na něco vás stresuje. A co se povede nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v práci svým aktivním přístupem naženete plusové body. Vaši kolegové vás za váš smysl pro humor zbožňují. Zkuste ho použít i doma. Vaše drahá polovička bude moc ráda. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, tento týden nebudete tolerantní k nikomu. Počínaje od vašeho partnera a konče u kolegů v práci. S nikým nemáte slitování. Jsou úkoly, které musí být splněny. Přes to nejede vlak. A co budou potřebovat singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, tento týden se konečně proberete ze snu a vstoupíte do reality. Zapracujete na svých sexuálních touhách a s partnerem se konečně udobříte. A koho potkají singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články