Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop: Raky bude ničit nastalá situace, Váhy budou prahnout po soukromí a samotě

horoskop, žena, advent, Vánoce
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Listopadu je skoro konec a v půli týdne začne poslední měsíc roku 2021. Neklesejte na mysli, pokud jste ještě nestihli vše, co jste si pro tento rok předsevzali. Ještě máte naději vše dohnat! Co vás čeká tento týden?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden dořešíte veškeré pracovní záležitosti, které dlouhodobě odkládáte. Nebojte se do toho trochu šlápnout, ať stojí vánoční výplata za to! V galerii najdete, na co ještě se tento týden zaměřit.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nenechte se rozhodit názorem kolegů, sami víte, zda svou práci odvádíte dobře. Někdo se vás bude snažit rozhodit, aby mohl usilovat o vaše místo. Pozor na to! V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Máte v sobě neuvěřitelnou energii. Kohokoli tento týden potkáte, tomu rozzáříte den. Přestaňte však okamžitě řešit vše, co není vaše věc, jinak to zle skončí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tak tohle se vám opravdu povedlo, bude to pořádná jízda! Konečně jste se odhodlali a začali svůj život pořádně žít. Zkuste si z této situace něco vzít a poučit se. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud nemáte náladu cokoli řešit, zkrátka si dejte pauzu. Některé věci se samy vyřeší s odstupem času, možná to nakonec ani tak důležité není. V galerii najdete, co vám tento týden udělá opravdu radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Situace, se kterou se perete, vás jenom ničí. V klidu si rozmyslete, jak se chcete zachovat. Odpočiňte si a potom jděte do akce. Zkrátka buďte sví, opravdoví. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nemusíte panikařit, dopadne to dobře. Je celkem jasné, že jste v posledních týdnech udělali kroky, které vám trochu zkomplikovaly život. Nakonec to tak horké ale nebude. V galerii najdete, kde hledat cestu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud si konečně připustíte, že se můžete mít i dobře, vesmír vám dopřeje. Udělejte si pořádek v domácnosti a přivítejte tak advent s krásnou výzdobou. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dopřejte si trochu soukromí, velká společnost vám nebude dělat vůbec dobře. Doma můžete začít s pečením cukroví a výzdobou, bude vám tak nejlépe. V galerii najdete, co vás tento týden nenechá chladnými.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento týden se vyhýbejte uzavírání jakýchkoli půjček, tím spíše na vánoční dárky! Raději kupte to, na co opravdu máte, nebo potěšte jen maličkostí. Jinak byste si zadělali na problémy. V galerii najdete váš tip na tento týden.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jste poslední dobou trochu lenoši, i obyčejná procházka udělá divy. Zkuste být více aktivní, budete mít více energie i v práci. A to už je oblast, kde opravdu pokulháváte. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud dlouho toužíte po kreativní činnosti, dlouhé podzimní večery jsou ty pravé! Zkuste malovat, číst nebo skládat hudbu. Cokoli je vašemu srdci blízké. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Související články

Další články