Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Týdenní horoskop: Rakům přejí hvězdy v lásce, Pannám radí to ještě nevzdávat

láska, pár, západ Slunce
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Podívejte se, co si hvězdy přichystaly pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na další týden! U koho v práci bude dusno a kdo prověří svůj partnerský vztah? Přicházející úplněk rozdmýchá emoce všude, připravte se i na mírnou nervozitu. Záleží však jen na vás, jak se k celé situaci postavíte. Tak co je ve hvězdách právě pro vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nebojte se tento týden vykročit ze své komfortní zóny a pracovat na své budoucnosti. Cíle jsou důležité. Pečlivě si je definujte a pořiďte si diář, ve kterém se vám nic neztratí. Vaše chvíle přichází! V galerii najdete váš tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

S blížícím se úplňkem můžete pociťovat mírnou nervozitu, nenechte se jí však tento týden ovládnout. Řešte vše v klidu, ať si nezpůsobíte ještě další potíže. Zbytečně si škodíte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Děti vám tento týden budou dělat opravdu radost. Bezdětným přejí hvězdy v lásce, upevníte své partnerské vztahy a zajistíte si tak skvělý konec měsíce. Není nic, co byste teď nezvládli. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

V práci jste skutečný dříč, čehož si všimne váš nadřízený. Mohl by vám tak zvýšit mzdu nebo umožnit postoupení na vyšší pozici. Sněte ve velkém. Hvězdy vám přejí. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Někdo z vašich kolegů bude žádat vaši pomoc. Může se však stát, že to bude to poslední, na co budete mít tento týden čas. Nebojte se druhé odmítnout, nedělá to z vás špatného člověka. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

V lásce vám hvězdy přejí, připravte se na velké změny! Jde o něco, po čem už dlouho toužíte. Přečtěte si něco o manifestaci, bude se vám tento týden opravdu hodit. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pozor si dejte na své zdraví, zbytečně riskujete. V práci vás čeká několik výzev. To, jak se k nim postavíte, určí, kam budete na své pracovní pozici směřovat do budoucna. V galerii najdete, co vás potěší.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vypadá to, že to vzdáváte. Proč? Právě teď je moment, kdy musíte zabrat nejvíc. Ať budete v sebevětším pokušení se na vše vykašlat a začít od znovu, nedělejte to. Hořce byste litovali. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Partner je na vaší straně, nebojte se, že by se vás nezastal. Nic v životě není zadarmo, nebojte se drobných nezdarů. Tento týden se ukáže, že se vyplatilo vydržet. V galerii najdete, na co se tento týden zaměřit.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy vám přejí ve všem, do čeho se pustíte. Tohle je váš týden! Dobře vám bude dělat především hudba, v jejíchž textech byste mohli najít odpovědi na své otázky. Pečlivě naslouchejte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Přiznejte si vlastní nedokonalost, uleví se vám. Nemusíte neustále naplnit každé očekávání druhých. Nejpřísnějším šéfem jste sami sobě. V galerii najdete, co vám tento týden bude dělat radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Přátele najdete v lidech, u kterých by vás to dříve nenapadlo. Jak se však mění váš okruh zájmů, mění se i lidé, kteří jsou vám příjemní. Je to normální, neznamená to nic zlého. Nevyčítejte si to. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy