Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Týdenní horoskop: Rakům hvězdy přejí v úspěchu, Štíři se dopustí nevěry, která se brzy provalí

Horoskop na tento týden: Rakům hvězdy přejí v úspěchu
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Je tu horoskop na nový týden! Překvapivě se nám tu míchají energie úspěchu a lži. To znamená, že někteří by mohli mít velký problém posunout se ve své kariéře bez podrazů. Pojďte se podívat, co si hvězdy připravily právě pro vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden očekávejte, že to bude doslova čas splněných přání. Proto pozor na to, co si skutečně přejete! Vesmír při vás bude stát tak, jako už dlouho ne. V galerii najdete tip na tento týden.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dovolte si být šťastní teď a tady. Pokud neustále čekáte na to, až se něco stane, marníte život. Čekáte. Naučte se ocenit přítomný okamžik. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pracovně vás čeká náročný týden, který by však mohl zapříčinit váš vytoužený kariérní posun! Proto se pořádně "kousněte" a hurá do toho. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud prožíváte náročné období, ještě chvíli budete muset vydržet. Je to však zásadní krok ve vašem životě, který se v budoucnu ukáže jako velmi poučný. V galerii najdete, na co si tento týden dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nebojte se tento týden mluvit na rovinu. Dokonce to vaše okolí opravdu ocení, což by vás mohlo trochu překvapit. Trochu se uvolněte. V galerii najdete, čeho se tento týden vyvarovat.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Rakům tento týden hvězdy přejí. Pokud potřebujete udělat zásadní rozhodnutí, je na to správný čas. Zkuste však myslet hlavně srdcem. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Přestaňte se konečně vymlouvat a pořádně zaberte. Jedno horší období neznamená, že bude už pořád zle. Naopak se vše již brzy zlepší. V galerii najdete, co dalšího vás tento týden čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zkuste tento týden více pobýt v přírodě. Mohlo by vám to ujasnit myšlenky, zejména co se pracovní sféry týče. Zdá se, že se poohlížíte po změně. V galerii najdete, co vás tento týden potěší.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Věřte, že se vše děje ve vašem nejvyšším zájmu. Nikdy nedostanete naloženo víc, než dokážete zvládnout. A zvládnete i tohle. Už to nebude dlouho trvat. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pozor na nevěru! Vaše nezbedná očka zase pokukují někde vedle, ale tohle tajemství by dlouho tajné nezůstalo. Mohlo by vás to ještě šeredně mrzet. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy tento týden mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vaše energie z minulých dní se tento týden bohužel znovu nedostaví. Naopak pro vás bude vše složitější než obvykle. Další týden by už měl být lepší. V galerii najdete tip pro tento týden.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Naučte se postavit se za svého partnera. Vaše rodina mu dává docela zabrat a nemá ve vás pochopení. Mohlo by to mezi vás zasadit vážný problém. V galerii najdete, co vám tento týden udělá naopak radost.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy