Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop: Raci ukončí důležitou záležitost, Štíři vyřeší partnerské vztahy

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

První srpnový týden vás čeká mnoho dobrého! Nastanou však i jistá ukončení důležitých záležitostí. Podívejte se, co si hvězdy tento týden pro jednotlivá znamení zvěrokruhu přichystaly.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden vyřešte svou finanční situaci a pořádně se do toho opřete. Máte velmi náročné období, které by si už zasloužilo svůj konec. V galerii najdete, co by vám v této věci mohlo pomoci.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nevzdávejte věci, které vám nejdou hned napoprvé. Pokud si připustíte, že všechny věci mají svou posloupnost a důvod, mnohé pochopíte. V galerii najdete svůj tip na tento týden.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pracujte na své soustředěnosti. Práce vám tento týden bude trvat mnohem déle, než je to u vás obvyklé. Nadřízený by si toho mohl všimnout a zohlednit to ve vašem hodnocení. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud tento týden budete cítit, že potřebujete vypnout, naslouchejte si. Odpočiňte si, vyrazte do přírody nebo uspořádejte piknik s přáteli. V galerii najdete, na co si dát tento týden pozor.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud by vás v životě nebrzdily domněnky o vaší neschopnosti, co vše byste chtěli zkusit a dokázat? Věřte si tak, jak byste věřili svému nejlepšímu příteli. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Čeká vás ukončení určité záležitosti. Jen pokud opravdu zavřete dveře za tím, co vám již více neslouží, posunete svůj život k bodu, kde chcete sami sebe vidět. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dovolte si naprosto důvěřovat osobě, která si tento projev náklonnosti zaslouží. Předchozí zklamání nechte minulosti. Už vás nadále nemohou ovlivňovat. V galerii najdete, čeho se tento týden vyvarovat.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Mějte pochopení pro ostatní. I ve chvílích, kdy se ostatním nedaří, prokazujte jim obdiv a podporu. V partnerském vztahu vás čekají drobné karamboly, které byste však měli ustát. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pečujte o svou rodinu. Tento týden vám bude záležet na pohodové domácnosti a pocitu harmonie. Zároveň nezapomeňte ostatní členy požádat, aby i oni doma pomáhali. V galerii najdete týdenní tip.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vyřešit partnerské vztahy se ukáže jako velmi důležité. Tato oblast vašeho života vám nedá spát a zdržuje vás od vašeho dalšího vývoje. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud chcete něčeho skutečně dosáhnout, nemůžete pouze snít. Vše neřešitelné se ve vašem životě přeci vždy nakonec vyřešilo. I teď vše dopadne dobře. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Budete mít rekapitulační týden. Uvažovat nad tím, co je ve vašem životě správně a co nikoliv. Dejte si prostor přemýšlet. Je to pro vás důležité. V galerii najdete, na co se tento týden těšit.


Pokud chcete vědět více, přečtete si měsíční horoskop ➔

Související články

Další články