Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Raci šlápnou vedle, u Lvů dojde k usmíření

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Přichází nový týden. Někteří zrozenci se budou hodně divit. Hvězdy vás totiž nebudou nijak limitovat. Přijdou na řadu témata týkající se vztahů, sexu, ale i financí. Jak na tom budete tento týden právě vy? A co vám hvězdy předurčily? To se dozvíte v TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, tento týden pro vás nebude tím nejšťastnějším. Bude vám scházet energie a bude to vidět. Konec týdne však ukazuje na změny k lepšímu. Vaše drahá polovička se naštve. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býci, po víkendu se rychle dostanete do pracovního tempa. Žádné překážky ze strany nadřízeného vás nečekají. Naopak, dostanete pochvalu za skvěle odvedenou práci. A co vás čeká v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Znovu jste se dostali do rovnováhy a vnitřního klidu. Nic a nikdo vás nerozhodí. Ani ten slídil, který krouží kolem vašeho objektu lásky. Časem jednoduše pochopí, že nemá šanci. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, ať už provedete tento týden cokoliv, vaše rodina i miláček budou stát za vámi. Nechtějte však po nich, aby za vás něco rozhodovali. Respektují vás, a to je to hlavní. Co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Sblížíte se s někým, koho jste nemohli ani vystát. Přijdete na to, že jste si blízko a máte si opravdu co říct. Bude z toho láska? Tohle sblížení držte raději na přátelské úrovni. Prozatím. A co v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Po víkendu budete zregenerovaní. Tělesně i duševně. Srovnáte si své priority. Baví vás diskutovat se svým miláčkem. Chcete si rozšířit své obzory. Co plánujete? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, hvězdy vás tento týden nebudou omezovat, co se týče lásky a sexuálního opojení. Ale nenuťte se do něčeho, co vám bude nepříjemné. Váhy samy musí chtít ukázat, co v nich je. Komu? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

V hádce se svým partnerem zklidněte své emoce, mohli byste šlápnout pořádně vedle. Nemusíte si hrát na neporazitelného. Ukažte svou smutnou tvář. A co vám skutečně nepomůže? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, máte konečně pocit, že jste našli to pravé. Finančně jste za vodou a váš nový objev představuje to všechno, co jste hledali. I dlouhodobě zadaným nebrání nic v rozmachu. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Singles Kozorozi, na svůj objekt touhy moc netlačte. Mohl by zařadit zpátečku. Finančně se máte dobře, ale opravdu to musí každý vědět? A jak to budou mít zadaní Kozorozi? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v týdnu se budete muset usmířit se svým dlouholetým kamarádem nebo blízkým, se kterým jste se dostali do konfliktu. Hvězdy říkají, že jste to vy, kdo musí udělat první krok. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, musíte krotit své touhy, které se týkají financí. Pokud vás vaše drahá polovička bude brzdit, neurážejte se na ni, myslí to s vámi dobře. Co zajímavého dostanou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články