Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Týdenní horoskop: Raci by neměli uzavírat žádné smlouvy, Lvům to bude skřípat ve vztahu

Horoskop na týden 5. 4. - 11. 4. 2021: Raci by neměli uzavírat žádné smlouvy
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
ASTRO
Ještě v pondělí si užijeme volno, a pak už se opět vrhneme do víru všedních starostí. Ačkoli nám hvězdy přejí, skoro to vypadá, že znamení zvěrokruhu moc neposlouchají a jdou hlavou proti zdi. Co si pro vás hvězdy přichystaly na tento týden?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tenhle týden bude pro vás dost psychicky náročný. Zkuste se ke všemu postavit čelem. Možná máte teď strach, ale ono to dobře dopadne, vážně! Změny občas bolí, ale nic nebolí tak, jako zůstat na místě, o kterém víte, že tam nepatříte. V galerii najdete tip na tenhle týden.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Možná si teď říkáte, že je před vámi ještě dlouhá cesta. Ale možná že naopak není! Co se u vás tenhle týden bude dít, to budete tedy koukat, Rybičky. Věřte si! Právě teď je ideální doba na to, abyste si splnili všechny sny. Co čeká Ryby ve vztahu, najdete v galerii.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zkuste se tenhle týden obrátit zpátky sami k sobě. Vypadá to, že jste zapomněli naslouchat sami sebe a že nerozumíte svým pocitům. V partnerském vztahu by vám to mohlo přinést konflikty, které budou úplně zbytečné. Podívejte se do galerie, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Přijměte situaci takovou, jaká je, a nespěchejte. Tak nějak to vypadá, že teď vám stejně hvězdy nepřejí v tom, abyste to zdárně vyřešili. Nic nehroťte a zkuste prostě jen tak být. V galerii najdete, na co si tenhle týden dát pozor!

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Zkuste být tento týden trochu sobečtí. Občas se dáváte ostatním až moc. Pokud si dovolíte někdy říct ne, nedělá to z vás zlé lidi. Naopak si třeba budou ti ostatní vaší pomoci více vážit, když nebude přicházet automaticky. V galerii najdete, co dalšího vás tenhle týden čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zkuste tenhle týden nečinit žádná vážná rozhodnutí. Nepodepisujte smlouvy, neodcházejte z práce, neměňte partnery… No, vždyť vy sami víte, co si tam dosadit. Bojujte sami za sebe a respektujte sami sebe. V galerii najdete, co vám tenhle týden udělá radost!

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zadaným Lvům to bude tento týden ve vztahu trochu skřípat. Možná už jste si trochu zevšedněli a zapomněli jste se radovat z maličkostí. Nechte stereotyp stranou a vymyslete pro partnera pořádné překvapení! Ledy zase roztají. V galerii najdete ještě jedno varování.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Čeká vás úspěšný týden, Panny! Vše půjde jako po másle. Dovolte si přijímat vše, co k vám teď plyne, a ať vás ani nenapadne si pomyslet, že si to nezasloužíte! Opak je pravdou. Makáte na tom, tak ať to nese ovoce, ne? V galerii najdete, čeho se tenhle týden vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Občas to vypadá, že u vás platí přísloví komu není rady, tomu není pomoci. Vážně už nechte být všeho handrkování o nesmyslech, vzdejte se všech naschválů. Vždyť sami víte, že to nikam nevede, že? Podívejte se do galerie, jak si tenhle týden udělat konečně lepší!

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Čelíte něčemu, na co už dlouho sbíráte odvahu. A tento týden se to projeví mnohem intenzivněji než ve dnech minulých. Je jedno, jestli se jedná o situaci, věc nebo člověka. Tenhle týden budete mít sílu to zvládnout! V galerii najdete, co dalšího vás během týdne čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Za minulé týdny úspěchů vám trochu narostl hřebínek, že? Zkuste si připomenout, že pr… zadek! máme všichni stejný. A není třeba se nad nikoho povyšovat. Stejně rychle, jako jste nad ostatními lidmi, můžete být záhy pod nimi. V galerii najdete tip, co tenhle týden rozhodně neřešit!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vy jste nějací zasnění… A potáhne se to s vámi celý týden. Občas žijete ve své fantazii a nevnímáte, co se kolem vás děje právě teď. Někdy je však třeba zamakat v přítomnosti, aby v budoucnu mohli být ty sny splněné, víte? V galerii najdete, čeho se tenhle týden vyvarovat!

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy