Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop pro nejmrazivější čas: Blíženci přešlapují na místě, Štír bude řešit vztah

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Horoskopy
Podle meteorologů nás čeká nevětší za za celý rok. Co si na vás vymyslely hvězdy, se dočtete v našem horoskopu. Podívejte se, jak se to rýsuje pro jednotlivá znamení.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Následující dny vám bude scházet vaše přirozená energie a budete se muset do spousty věcí nutit. Jako by ve vás vyhasl plamen a pouze plápolal malý plamínek. Chce to, abyste na chvíli zpomalili a načerpali energii. Vrátí se vám vaše odhodlání dělat věci na 150%, jen tomu dejte čas. Pokud budete mít v práci více úkolů než normálně, zkuste požádat kolegy o pomoc. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Přišel správný čas, abyste se nechali inspirovat. Co vám dodává inspiraci a způsobuje, že se cítíte šťastní? Je správný čas, obklopit se lidmi, knihami, čímkoliv, co vám otevře obzory a posune vás to kupředu. Jste-li single, máte možnost strávit příjemné chvíle s opačným pohlavím. Tyto chvíle pro vás budou jistě nezapomenutelné a nabijí vás energií na hodně dlouhou dobu. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Možná poslední dobou stojíte na místě a nedokážete se posunout. Ať v práci, osobních vztazích či ve svých vlastních myšlenkách. Měli byste se více uvolnit a začít být flexibilní, abyste se odpoutali od negativních myšlenek. Pokud vás brzdí vaše okolí, nebo vám vkládají do hlavy své názory, zkuste se od nich oprostit a jít si za tím, co chcete vy. Ve vztazích máte harmonii. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pokud jste poslední dobou pouze ve shonu a nevíte kde vám hlava stojí, je čas zvolnit a nechat i o sebe pečovat. Nemusíte vše dělat sami bez pomoci. Ve vašem okolí jsou osoby, které vám chtějí pomoct a chtějí vám vaši péči vrátit, nebraňte se tomu a užívejte si veškerou pozornost. V práci k vám budou kolegové laskaví a milí, celý týden budete spokojenější než kdy jindy. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvi budou potřebovat spoustu energie a vnitřní síly. Vypadá to, že vás čeká náročný týden, jak fyzicky tak psychicky a vy se musíte zocelit. Pravděpodobně se nebudete cítit dobře a můžete onemocnět. Nebojte se, nebude to nic vážného, jen vám to bude ubírat energii a budete více unaveni. Nezapomeňte, že co vás nezabije, vás posílí a příště budete odolnější. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Budete mít klasický pracovní týden, který vás nezaskočí, neboť na shon jste zvyklí a je to pro vás přirozené. V průběhu týdne se vám budou ozývat známí, kamarádi a rodina, aby s vámi naplánovali společný čas. Vy si udělejte přesný harmonogram, abyste na nikoho nezapomněli a zbytečně neslíbili něco, co jste nakonec nesplnili. I když tohle vám není až tak podobné. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Díky neustálému shonu a pracovnímu vytížení zapomínáte na sebe. Na své potřeby, na to být sami sebou a jen tak si užívat. Měli byste v sobě najít své vnitřní dítě a jen tak si hrát, užívat si a být tím, kým jste a ne tím kým musíte být kvůli společnosti. Vezměte děti, sourozence, přátelé a čas od času si na pár hodin zkuste jen tak zablbnout bez výčitek. Věk je jen číslo. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři budou řešit vztahy na všech frontách, nejvíce se to ale podepíše na partnerských vztazích, kde to bude malinko skřípat a dojde k výměně názorů. Ne z vaší strany, neboť nejste hádavý typ, ale dokážete se na pěkně dlouhou dobu urazit a vaše okolí to následně přivádí k šílenství. Raději se snažte partnera upozornit, ať váží slova, nemuselo by se to vyplatit. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

V minulosti jste zažili různé těžkosti a problémy. Musíte to brát z té pozitivní stránky a také si uvědomit, že nejste sami, máte okolo sebe milující osoby, kteří jsou s vámi ať se děje co se děje. Pokud jste někdy někomu ublížili, zkuste se zamyslet i nad tím, zda vám to osud jen nevrátil a nechtěl vám otevřít oči. Samozřejmě chovejte se vždy nejlépe jak dovedete a i tohle se vám vrátí. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

U Kozorohů nastal správný čas, aby jste rozvinuli a posunuli dál. Ať už pracovně, anebo v osobním rozvoji. Stojíte na místě a vaše okolí vás brzdí a nepodporuje v tom, co byste chtěli vy. Je na čase podívat se na sebe a ujasnit si, zda chcete být takový jací jste, či se posunout dál a být někým lepším. Každopádně volba je na vás. Toto období vám bude přát a vše se vám znásobí. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Dávejte si pozor na své zdraví, pokud nezastáváte názor zdravé strany, pohybu a dostatku spánku, možná byste měli přehodnotit své názory a zkusit se o sebe více starat. Nemusíte dělat vše naráz a hned, ale postupně a pomalu. Uvidíte, že se budete cítit lépe, budete vypadat lépe a určitě vás to potěší. A ne jen vás, ale i vaše okolí včetně partnera. Nezapomínejte na dostatek vitamínů. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Tento týden na vás čeká hojnost ze všech stran, možná čekáte na výplatu, či na nové věci, které jste si objednali. Může to být hojnost v podobě malého dárku, společných chvil s těmi, které máte rádi anebo laskavé gesta od svého okolí. Vy si to užívejte, zasloužíte si to více než kdy jindy a pokud jste v nouzi, nebojte se říct si o pomoc. Vy pomáháte, tak se neostýchejte, aby vám to bylo vráceno.
Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články