Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop podle hvězd: Rak dostane novou práci, Býka zasáhne negativní událost

Zdroj: profimedia
Nový týden je opět tu! Září si ve spojení s hvězdami přichystalo několik novinek, které některá znamení dost zasáhne. Hodně se bude řešit téma práce i potomků. Kdo v tomto týdnu počne děťátko a kdo přijde o práci? Hvězdy to vědí!

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Berana čeká týden plný rozhodování. Měl by si však nechat nějaký čas na rozmyšlenou a nedělat věci zbrkle. Mohlo by se totiž stát, že docílí opačného efektu a navalí se další problémy s tím spojené. Pro následující dny platí pravidlo: Dvakrát měř, jednou řež.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býkovi zasáhne v následujících dnech do života nemilá událost. Pravděpodobně vyplavou na povrch věci z minulosti, které zkomplikují stávající parnerský vztah. Vše se však dá vysvětlit, takže bude dobré, když nebudete řešit problémy s horkou hlavou. Nejdříve dýchejte.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Změna práce je na spadnutí a první zářijový týden se to vyřeší. Podáte totiž výpověď a konečně se vám uleví. Vynaložte tedy všechny své síly na to, abyste co nejdříve získali novou pozici. Nebojte se, vše dobře dopadne.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Rak přišel v létě o práci a stále se mu nedařilo najít novou, kde by se mohl uplatnit. Přichází však pozitivní dny a nabídky se budou samy hrnout ze všech stran. Na vás jen bude vybrat tu správnou, kde se budete cítit jako ryba ve vodě.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Pokud s partnerem toužíte delší dobu po miminku a stále se vám nedaří, nezoufejte. Za pár dní se totiž podaří zplodit potomka! Tato radostná zpráva vás nakopne a vy si budete celý týden užívat milostných hrátek, abyste něco neprošvihli.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Čeká vás týden plný zařizování důležitých věcí. Pokud se chystáte na úřad, zjistěte si přesnou otevírací dobu, ať nejste nemile překvapeni. Naštvání, že jste to prošvihli, by vás totiž drželo delší dobu.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váha má před sebou náročný týden plný zvratů. Čeká ji totiž důležité rozhodnutí v oblasti partnerství. Schyluje se delší dobu k rozchodu a s partnerem si nerozumíte? Hvězdy vám pomohou a konečně získáte patřičnou sílu na to se rozejít.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Problémy s průduškami, které jste neřešili minulý měsíc, se mohou vrátit. Opět totiž začíná sychravé počasí, takže snadno nachladnete. Dostatečně se tedy oblékejte, ať neprochladnete a následující dny neproležíte doma v posteli.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Kniha, kterou jste si pořídili v novém týdnu vás zaměstává natolik, že občas zapomenete na své povinnosti. Zkuste si taky někdy uklidit, ať máte trochu přehled, kde co máte.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Ženy ve znamení Kozoroha by měly běžet do lékárny a koupit si těhotenský test. Vaše plodné dny jsou za vámi a hvězdy vám sešlou krásný malý zázrak. Zjistíte totiž, že jste těhotná.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Milí Vodnáři, ať se pustíte v tomto týdnu do čehokoliv, budete úspěšní. Všechno vám půjde jak po másle a dokonce získáte nové pracovní kontakty, které v budoucnu dost využijete. Tyto dny vás nakopnou pořádnou dávkou energie.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Mezi vámi a vaším kolegou přeskočí jiskra vášně. Dejte si však pozor, abyste si v práci nezadělali na problémy. Vaše vrkání by mohlo vadit šéfovi, protože se budete pořád ulejvat od svých pracovních povinností. Bacha na to!

Související články

Další články