Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop po úplňku: Přichází správný čas! Očista se týká hlavně zemských znamení

Co vás čeká?
Zase je tu nový týden a hvězdy si pro vás připravily další zajímavé chvilky, které zamávají se životy všech znamení zvěrokruhu. Co si pro toto poúplňkové období pro jednotlivá znamení připravila tajemná konstelace hvězd? Tento týden bude pořádně nabitý pozitivní energií a novými začátky!

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Zažíváte vztahový trojúhelník a stále nevíte, jak se rozhodnout? Tento týden na to přijdete a uděláte radikální řez. Nebojte se, uděláte dobrý krok!

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Pokud vyrazíte do společnosti, dejte si pozor na své jedovaté poznámky, které by mohly některé přítomné pořádně naštvat. Strhla by se pak nehezká slovní přestřelka. Raději přemýšlejte, než něco řeknete. Hvězdy vás budou nabádat k přemýšlení.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Pravděpodobně pojedete tento týden na zaslouženou dovolenou. Ještě před odjezdem si řádně zkontrolujte všechny doklady, které budete potřebovat. Ve hvězdách vás čekají menší trable s cestováním, proto se snažte těchto situací vyvarovat. Nebojte se ale, pořádně si to užijete.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Je na vás vyvíjen silný tlak ze strany příbuzných. Nemáte totiž na ně moc času a jim se to vůbec nelíbí. Co takhle vymyslet nějaký společný víkend? V přírodě si to moc užijete a krásně se vám vyčistí hlava, což teď potřebujete.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Vaše nervová soustava dostala v minulých dnech pořádně zabrat. To se však po úplňku dostalo zase do normálu a můžete se těšit opět na pozitivní dny plné smíchu. Vyrazíte do divadla, náramně si to užijete.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Čeká vás pořádně bujará oslava narozenin, kde to pořádně přeženete s alkoholem. Další dny byste si měli dát proto pořádnou očistu vašich jater a pít jen bylinkový čaj.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Máte před sebou pohodové dny štěstí, kdy vám budou všechny hvězdy nakloněny. Pokud jste se o víkendu pohádali se svou láskou, usmíříte se. Zase budete vrkat jak dva holoubci. V tomto duchu bude celý týden.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Pro Štíry byl celý srpen katastrofický a ani v následujících dnech se to moc nezlepší. Pokud se chystáte podepsat důležitou smlouvu, řádně si ji přečtěte! Následně byste totiž mohli litovat! Dávejte si pozor, ať nepřehlédnete nějakou maličkost.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Energie máte na rozdávání a i přesto, že se trochu ochladilo, vám to nebere úsměv na tváři. Budete sršet dobrou náladou na všechny strany. Hvězdy radí, abyste tuto pozitivní náladu přetransformovali. Zajděte do útulku a udělejte radost pejskům!

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Jste sami a nedaří se vám najít partnera? Nezoufejte! Tento týden potkáte na autobusové zastávce nebo vlakovém nádraží svou spřízněnou duši. Mějte oči na stopkách, ať vám neujede!

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Čeká vás naprosto bombastický týden! Vše se bude dít podle vašich představ, to, co si vymyslíte, uděláte. Užijte si tento čas a naplňte své sny! Tento týden je ta správná konstelace.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Sundejte růžové brýle, které vás brzdí. Opakujete stejné chyby, jako byste nechtěli vidět pravdu. Kvůli své umanutosti můžete přijít o vše, což by byla velká škoda. Nechte si poradit od nezávislého člověka a konečně se vzpamatujte!

Mohlo by vás zajímat

Další články