Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop po novoluní: Razantní změny čekají všechna znamení

Jak budou vypadat dny po novoluní?
Zdroj: pinterest
Jste zvědaví, co si pro vás tento týden připravily hvězdy? Září je již v plném proudu a připravilo si pro nás pořádnou dávku emocí! Celé dny se budou točit hlavně kolem životních změn a posunů. Jak bude vypadat tento týden po nedělním novoluní? Hvězdy vám to napoví!

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Po novoluní na vás dopadne tíha problémů, které se na vás za poslední dobu navalily. Celý týden budete mít pocit, že nic nestíháte a kupí se vám práce nad hlavu. V tomto případě vám však pomůže, když se na chvíli zastavíte a uděláte si plán, jak vše stihnout.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Čeká vás týden plný nabušených nových zpráv a máte se opravdu na co těšit! Od pondělí budou dny zalité sluncem, protože vás konečně čeká pracovní posun. Nov vám nabídne pořádnou dávku životních změn, nebraňte se jim.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Tento týden se ponese ve znamení lásky. Budete mít pocit, že musíte rozdávat lásku a radost na každém rohu. Dejte však pozor, ať to nepřeženete. Některé lidi by vaše láskyplná nálada mohla hodně štvát. Buďte přirození.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Od úterý se můžete těšit na setkání, které vám zamává s dosavadním nudným životem. Potkáte totiž člověka, který vás bude nejen přitahovat, ale dokonce i mentálně stimulovat. Pravděpodobně v něm najdete svoji spřízněnou duši. Gratulujeme.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Celý týden se ponese v duchu vztahů. Dávejte si proto pozor, ať neřeknete milované osobě něco, co by ji mohlo hodně ranit. Rány, které byste způsobili, se pak budou špatně hojit. Pokud si nepohlídáte svůj jazyk, o víkendu to bude vypadat na rozchod.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Nebudete mít zrovna lehké období. Na pracovišti se setkáte s intrikami. Víte, že nic netrvá věčně a na každého jednou dojde. I přesto, že to bude těžké, si zachováte patřičný nadhled.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Do nového týdne vlétnete jako uragán. Nebude vám chybět energie a všechny pracovní povinnosti stihnete v prvních dnech týdne. Co takhle vyjet v pátek do zahraničí na výlet. Zasloužíte si to a navíc získáte nové poznatky, které pak využijete v pracovním životě.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Luna vás hodně ovlivňuje a to bude mít vliv na vaše intimní orgány. Jste jako utržení ze řetězu a víkendové radovánky přetrvají ještě do tohoto týdne. Dávejte si velký pozor, ať nechytnete pohlavní nemoc, hodně byste toho litovali.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Přešlapy, které jste napáchali minulý týden, vám zavaří i na začátku týdne. Díky novoluní se pokusíte o nápravu, i když vás to bude stát hodně času. O víkendu půjdete načerpat novou energii do lesa.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Budete kritičtí a nic se vám nebude líbit. Planeta Saturn vám ovlivní náladu natolik, že nebudete chtít v první dny týdne nikoho ani vidět. Trochu se na ten svět usmějte, jinak o víkendu budete zalezlí doma. Nikdo s vámi totiž nebude chtít trávit čas.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Čekají vás nádherné dny, které budou zalité láskou a něhou. S partnerem vám to poslední dobu hodně klape, takže si užijete poslední teplé dny tohoto týdne jako dvě hrdličky. Hvězdy radí, abyste vyrazili společně na šlapadla.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ovládejte své emoce a vznětlivost. Novoluní na vás nikdy nepůsobilo dobře a tentokrát to bude i den po strašné. Čeká vás velmi vypjatá situace na pracovišti, a pokud ji nezvládnete, může vás čekat i vyhazov! Dejte si na to pozor!

Související články

Další články