Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop po novoluní: Čeká vás láska, nebo deprese?

+ Dalších 9 fotografií
horoskop
Máme tady opět nový týden a s ním i přichází další dávka nových životních lekcí. Po novoluní ve Štíru, kdy byly všechny emoce napjaté, si pro nás vesmír připravil další nálož vášně. Stále je totiž retrográdní Venuše a ta nás nabádá vrátit se do minulosti. Jak to celé dopadne?

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Beran se v tomto týdnu bude cítit trochu pod psa. Chybí mu nejen sluníčko, ale i příroda. Neměl by však podléhat melancholii a svým chmurám. Kdy vyrazit na celodenní výlet do hor? Přečtěte si v galerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Čeká vás celkem náročný týden, který vás naprosto vysčerpá. Práce máte až nad hlavu a do svého domova se dostanete až v pozdních večerních hodinách. Který den budete mít trochu volněji? To se dozvíte v naší fotogalerii. Musíte trávit více času s rodinou.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) V prvních dnech nového týdne nás nečeká nic moc zajímavého. Pak však přijde zlom a vy si užijete tolik zábavy, že vás bude bolet břicho ze smíchu. Kdy se vaše nálada přehoupne do skvělých dnů? Přečtěte si to dole pod svým znamením.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Raka čeká velmi důležité období v tomto měsíci. Dozví se totiž jednu skvělou novinu, která mu doslova změní život. O co přesně půjde? To, si milí Ráčci, můžete přečíst ve fotogalerii. Jedno vám napovíme, bude se to týkat vaší vysněné práce!

LEV (23. 7. – 22. 8.) Objeví se někdo, o kom nebudete vědět, co si přesně myslet. Napadne vás totiž, zda chování dané osoby není falešné. Kde na tohoto člověka narazíte? Zjistíte to v galerii! Rozhodně se připravte na to, že vám vezme energii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Pracovní vytížení bude tento týden opravdu velké. Vy si z toho však nebudete dělat těžkou hlavu a vše zvládnete levou zadní. V jaký den vám půjde práce nejvíc od ruky? Možná se dočkáte i povýšení. Všechno se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23.9. –23.10.) Konečně se na vás usmála štěstěna a tento týden bude jak zalitý sluncem. Potkáte totiž svou spřízněnou duši. Naprosto vás zasáhne Amorův šíp a vy budete jako v oblacích. Kdy se to konečně stane? Hvězdy vám to řeknou v galerii!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Snažíte se mít v tomto období všechno naplánované do posledního puntíku. Pokud však něco nevyjde podle vašich představ, začnete se hroutit. Hvězdy vás nabádají, abyste se více uvolnili. Co vám nejvíce pomůže? To se dozvíte v naší fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Od úterý vám to v práci trochu zaskřípe. Během pracovní doby se totiž až moc věnujete osobním věcem a na své povinnosti úplně zapomínáte. Kdy bude nejkritičtější den, to si přečtete v galerii. Dejte si pozor na svého šéfa, aby si nevšiml toho, že práci zanedbáváte.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Sychravý listopad není nic pro vás. Jeden den jste smutní a pak zase naštvaní. Budete jako rozzuřený býk! Na jaké dny si dát pozor se dozvíte v naší fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) I přesto, že je velmi chmurné počasí, Vodnář se stále usmívá jako sluníčko. Nebude tomu jinak ani v tomto týdnu Co se stane ve středu? To si můžete přečíst v galerii. Vodnáři budou ze zprávy, která jim přijde, naprosto nadšeni.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Vesmír vám radí, abyste jednali, i když se tomu všemožně bráníte. Pochopte, že teď skutečně není čas na vyčkávání, ale na rozhodnutí. Jak to celé dopadne, to si můžete přečíst ve fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články