Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop: Panny vyzradí své tajemství, Štíři budou hýřit nápady

Horoskop na tento týden: Panny vyzradí své tajemství
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

S novým týdnem pro vás máme i horoskop! Podívejte se, koho čeká v práci náročný týden a kdo se ve vztahu opravdu nedohodne. Některé však potká i zasloužený úspěch. Budete to právě vy?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Váš pracovní týden nezačne úplně podle vašich představ. Zkuste se nad to povznést a věřit v lepší zítřky. Zejména v mezilidských vztazích. V galerii najdete, co dalšího vás tento týden čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento týden bude pro vás opravdu náročný. V práci vše padne na vaši hlavu a pomoc od kolegů je v nedohlednu. Pomůže vám odložit některé starosti na později. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pozor si dejte na rodinný konflikt. S partnerem byste mohli otevřít staré rány a řešit křivdy, které ještě nebyly zapomenuty. Zachovejte si potřebný klid a diskutujte upřímně. V galerii najdete váš tip na nový týden.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pozor na pomluvy v rodině! Někdo s vámi nejedná upřímně, tento týden takového člověka odhalíte. Bude to pro vás velké zklamání, ale je to potřeba. Posune vás to dál. V galerii najdete, co vás tento týden potěší.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V partnerském vztahu můžete tento týden dojít k velkému prozření. To, co jste považovali za funkční, se může ukázat jako opak. Buďte připraveni takové věci řešit a postavit se jim čelem. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tento týden by se mohly objevit problémy s pohybovým aparátem. A to zejména pokud máte sedavé zaměstnaní. Zkuste do svého denního režimu zařadit více pohybu, rychle se to projeví na vaší energii. Tip na tento týden najdete v galerii.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Otázka bydlení vás bude trápit víc než kdy jindy. Místo, kde žijete, vám už nestačí. Zkuste se poohlédnout po pronájmech ve vašem okolí. Máte šanci narazit na hotový poklad! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dejte si tento týden pozor na to, komu se svěřujete. Někdo by mohl vyzradit vaše pečlivě střežené tajemství. Problémy by vás mohly také zastihnout ve finanční oblasti. V galerii najdete, co vám pomůže k jejich řešení.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Rozhodně tento týden pamatujte na to, abyste si nekupovali nic, na co momentálně nemáte. Pokud si vezmete vysoké splátky na věc, kterou ani nepotřebujete, budete hořce litovat. V galerii najdete, na co ještě si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento týden budete doslova hýřit nápady! Pokud máte v úmyslu rozjet nový projekt, je pro vás ten správný čas. S blížícím se koncem léta nabíráte zase novou energii. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Váš partner má tento týden nachystané pořádné překvapení! Budete zírat, co na vás zase vymyslel. Žádný strach, budete nadšení. V práci pozor na konflikty. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

S partnerem nebude řeč. Máte na konkrétní věc rozdílný názor a kompromis je v nedohlednu. Nejlepší by bylo to tento týden úplně vypustit a nechat věc chvíli uležet. Uvidíte, že to dobře dopadne. V galerii najdete váš tip!


Související články

Další články