Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Týdenní horoskop: Panny uzdraví chladné vztahy, Kozorozi by se měli vyvarovat nevěry

žena, móda, blondýna
Zdroj: Freepik
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Už druhý červnový týden je tu! Podívejte se, co si pro vás hvězdy přichystaly a na co se můžete těšit. Před prázdninami máte ještě šanci stihnout mnoho dobrého, které vám zajistí stabilní pracovní pozici na nadcházející podzim. Jste připraveni otočit svůj život k lepšímu? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden uzavřete významné smlouvy, které na vás budou mít zásadní vliv do budoucna. Nebojte se riskovat, teď je ten správný čas. Život, po kterém toužíte, je na dosah. Už to nebude dlouho trvat! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Věci se ukážou snazší, než se zdály. Pokud chcete ještě shodit nějaké to kilo před létem, máte poslední možnost! Když si každý den přivstanete, stihnete na tělíčku ještě zapracovat. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Věnujte se tento týden svým financím, kterých máte teď až zoufale málo. Možná zjistíte, že až zbytečně rozhazujete za věci, které můžete snadno nahradit levnější alternativou. Ušetřené peníze se vám budou hodit na letní dovolenou. V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Není třeba plakat nad rozlitým mlékem, všechno nakonec ještě dobře dopadne. Přestaňte se stresovat kvůli věcem, které teď nemůžete změnit, a soustřeďte se na podstatné. Jedině tak můžete dát svůj život zase do pořádku. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Neřízené utrácení by vás tento týden vyšlo ještě dráž, než si myslíte. Pokud utratíte všechny své peníze, vesmír vám to oplatí nečekanými výdaji, které vás položí na kolena. Peníze jsou energie, chovejte se tak k nim. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Práce budete mít až nad hlavu, to ale ještě neznamená, že byste měli zapomínat na zábavu! Alespoň jeden večer v týdnu si vyhraďte na své přátele. Sklenička něčeho dobrého v oblíbeném podniku vás vrátí zpátky na nohy. Chmur už bylo dost. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Drahé oblečení vás nespasí. Raději pracujte na svém sebevědomí, aby vám bylo jedno, co si o vás ostatní myslí. Protože v tu chvíli je jedno, jestli máte pocit, že děláte nebo neděláte dojem. Zkrátka žijete. A přesně to teď potřebujete. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ozvěte se těm, se kterými chcete mluvit, není nic jednoduššího. Tyhle věčné hádky na kočku a myš ve vás akorát vyvolávají pocit méněcennosti, který si přenášíte do dalších vztahů. Je to jeden z důvodů, proč si neumíte nastavit své hranice. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nesoupeřte s ostatními, v takovém případě prohrajete hlavně sami se sebou. Tento týden budete mít šanci ukázat, že jste si už srovnali vlastní život a posouváte se dál. Pozor, ať se nevrátíte o deset kroků zpátky. V galerii najdete, co vás potěší.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Drobné denní rituály vás nabíjí energií! Soustřeďte se, zejména ráno, na to, co vám dělá radost a těšíte se na to. Pokud každé ráno nevstáváte s tím, že se skutečně na co těšit máte, změňte to. Způsob, jakým prožijete vaše ráno, ovlivňuje zbytek dne. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V práci to u vás tento týden bude jako na houpačce. Jednou se budete cítit jako vítězové, podruhé jako poražení. Berte každou nepříjemnost jako zkušenost, kterou se učíte zvládat náročné situace. V budoucnu se vám to opravdu vyplatí. V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V lásce jste udělali mnoho chyb, máte ale šanci z nich teď čerpat a už je víckrát neopakovat. Vyvarujte se tento týden zejména nevěry, ačkoliv můžete mít pocit, že u vás nefunguje vše tak, jak byste chtěli. Máte šanci to napravit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy