Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Panny se nechají napálit, Štíři se bláznivě zamilují

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Nový pracovní týden je před námi. Jak jej zvládnou jednotlivá znamení? Tento týden vás erotika výjimečně moc nebere. Přijdou dlouho očekávané pracovní příležitosti a úžasné výsledky. Některá znamení budou zaskočena v lásce, jiným bude chybět vášeň. Hvězdy radí: Nemusíte mít výčitky, důležitá je komunikace. Co překvapivého čeká tento týden právě vaše znamení? A jak si s tím poradíte? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, držte se svých plánů a realizujte je. Ale pozor! Přijměte i názory druhých, respektujte je a přestaňte s emocionální manipulací. Venuše bude usilovat o harmonii. Vy však o maximum. Trochu vám to skřípe ve vztahu. Co byste měli udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býčci, nesnažte se jít proti svému nadřízenému. V tomto týdnu by se vám to nemuselo vyplatit. Jupiter je mocný a uzemní vás. Neskákejte do všeho po hlavě. Upevňujte vztah a touhu vašeho protějšku. Čeká vás transformace. Co se vám stane tento týden? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Vzrušující příležitost bude tento týden na spadnutí. Geniální kreativita v kariéře, ambice a charisma při novém setkání. Nenechte se zmást lidmi, kteří prskají nad vaší strategií, jak dosáhnout úspěchu. Očekávejte vítězství nad správnou osobou. Co ale budete muset doma? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Raci, bude se vám bleskurychle plnit diář. Nevíte, co dřív. Během polední pauzy si skočte na masáž. Zjistíte překvapivou věc, jeden z vašich přátel po vás touží. Budete jej muset upozornit na detaily, které jsou pro vás důležité. Na jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, Venuše si s vámi tento týden pohraje. Vaše tajné touhy a synchronizace s daným protějškem nepůjdou tak hladce, jak se může zdát. Nepřekračujte hranice! Nebuďte panovační. Přijde ten správný okamžik. Co uděláte? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny, buďte obezřetné. Ve vašem okolí se vyskytuje záškodník, který vás jen okrádá o čas. Zabýváte se nereálnými věcmi. Přehodnoťte tuto situaci a začněte se konečně soustředit na sebe. Jupiter si bude pohrávat s vaší tolerancí. Co ale nechcete? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

O víkendu jste nestihli uklidit, ale v týdnu si na to už musíte vyhradit čas. Zbavte se věcí, které nepotřebujete. Hvězdy radí: Vyhýbejte se osobě, která vás dráždí. Nejste ve své kůži, co se stane v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Vášeň, fantazie, romantika. Není nic víc vzrušujícího než nová láska. Vaše milostné intriky jako by byly zapomenuty a chystáte se nové lásce dát všechno. Vibrace mezi vámi jsou sexy a plné adrenalinu. Co u vás není zvykem a co budete dělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, získejte náskok a změnu, o které přemýšlíte, udělejte. Retrográdní Jupiter vám nabízí dokonalou příležitost vytvořit si nový přístup rovnováhy mezi pracovním a osobním životem. Tak aby to stálo za to! Na co si ale dávejte pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v práci budete nepostradatelní. Jsou projekty a termíny, které musíte dokončit jen vy. Díky tomu vás čeká i sblížení s vašimi kolegy. Ocení váš smysl pro humor. Bude to takto pozitivní i ve vašem vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, neměli byste podceňovat vaše finanční prostředky a raději zamáznout dluh, který dále roste. Neptun vás bude zkoušet v hraničních výzvách, ale vy budete vědět, že jste udělali, co jste mohli. Na svého partnera se nesnažte tlačit. Co byste měli udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Vášnivě pracujete na projektu, který se tento týden úspěšně uzavře. Musíte ostatní kolegy motivovat k přijetí konkrétních kroků, které podpoří vaši vizi. Vaše láska je nyní na bodu mrazu. Žádná smyslnost či romantika. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články