Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Týdenní horoskop: Pannám hrozí velký konflikt, Kozorohům někdo odejde ze života

Horoskop na tento týden: Pannám hrozí velký konflikt, Kozorohům někdo odejde ze života
Zdroj: pixabay
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Ačkoliv jsme se snažili, co nám síly stačily, na tento týden je to vážně síla. Jako by někde bouchlo jezero plné negativních emocí, které se rozlévá mezi nás. Nepochybně to všechna znamení zvěrokruhu ustojí, může to však znamenat velké změny. Podívejte se, co v tomto týdnu čeká právě vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkrácený pracovní týden vám nic neulehčí, zřejmě budete dohánět resty i ve svém osobním volnu. Vy ale víte, že vás to vede přesně tam, kde potřebujete být. V galerii najdete tip na tento týden.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Čeká vás smích, zážitky a neuvěřitelná energie! Užijte si, že se vám v posledních dnech skutečně daří. Zasloužíte si to! Hvězdy vám přejí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dobře si rozmyslete, co budete tento týden nakupovat. Mohli byste pořídit spoustu věcí, které jsou úplně zbytečné a akorát vám doma zaberou místo. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tento týden budete jednat pod tlakem emocí. Všechna vaše rozhodnutí tak nemusí být stoprocentně racionální. Nechte si čas na rozmyšlenou. V galerii najdete, co vás potěší.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blížencům hrozí konflikt ve vztahu. Už dlouho v sobě skrýváte vztek, který bude nabývat na intenzitě. Nezadaní Blíženci mají naopak šanci na lásku! V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Neproste nikoho o to, aby se o vás zajímal. Kdo chce, ten si vás vyhledá. Udělá si na vás čas. Vše je jen o prioritách. Znejte svou hodnotu a nedávejte lidem slevy. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tento týden budete mít vážně štěstí na lidi! Potkáte mnoho zajímavých nových tváří. Lidé, se kterými se tento týden sblížíte, vám nabídnou úplně jiný pohled na svět. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pannám hrozí konflikt v rodině! Zřejmě nejste tak srdeční, jak by se od vás očekávalo. Nezapomínejte, že lež má krátké nohy. Možná na vás tento týden dojde. V galerii najdete tip na tento týden.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V partnerském vztahu budete mít velký problém najít na partnerovi vlastnost, která vám nebude vadit. Už dlouho se jen hádáte, pokuste se to změnit. V galerii najdete, co vám naopak udělá radost.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štíři, pozor na nevěru! Vy jste zkrátka nepoučitelní. Pořád koketujete a přitom si uvnitř sebe přejete láskyplný vztah. Obojí asi nepůjde, co myslíte? V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Máte velkou šanci na seznámení s novým člověkem! Pokud vám už dlouho schází láska, vězte, že je mnohem blíž, než byste čekali. Dbejte na to, ať vám nedojdou síly! V galerii najdete, co vás potěší.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud z vašeho života odešel někdo důležitý, nesmutněte. Přijměte to jako novou cestu, která se před vámi otevírá, aby vám poskytla nové možnosti. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy