Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop: Pannám budou docházet síly, Kozorohy čeká krize ve vztahu

Horoskop na tento týden: Pannám budou docházet síly, Kozorohy čeká krize ve vztahu
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Čeká nás přelomový týden mezi srpnem a zářím! Podívejte se, co v tomto týdnu čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a na co by se měla rozhodně připravit. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Celý týden budete překypovat nadšením a odvahou vše dotáhnout do konce. Připomeňte si svou tabuli snů a cílů, kam směřujete? Pokud nemáte cíl, jste jen opuštěnou lodí na rozbouřeném moři. V galerii najdete tip na týden.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V tento týden budete vyzařovat neuvěřitelnou energii! Zejména nezadaným Rybám se partneři jen pohrnou. Užívejte si pozornosti a využijte ji i v pracovních vztazích. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pozor, abyste tento týden nejednali pod tlakem emocí! Lehce byste mohli podlehnout vzteku a zlobě vůči svým kolegům, kteří vám budou často dávat najevo opačný názor. V galerii najdete, čeho dalšího se vyvarovat.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Smiřte se s tím, že každý člověk vám není určený a nezůstane až do konce života. Nenahánějte nikoho, kdo nechce být ve vašem životě a dává vám to najevo. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud jste se nedávno s někým rozešli, tento týden byste si mohli najít náhradu. Bude to však jen převozník a náplast na vaše zraněné city. Pozor, ať vám to neublíží. V galerii najdete, jaké novinky vás čekají.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

V pracovních vztazích vás tento týden čekají změny. Ať už hledáte novou práci, či usilujete o nové pracovní místo, tento týden zaznamenáte velký posun. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

V tomto týdnu máte vysoké šance na nové seznámení! Užijte si vůni novoty a nechte se unášet na vlně dobrodružství. V práci si dejte pozor na konflikt kvůli prémiím. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Může se stát, že vám tento týden budou docházet síly. Neklesejte na mysli, brzy se vše v dobré obrátí. Pracujte na tom a neočekávejte změnu, která se stane sama od sebe. Tip najdete v galerii.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Tento týden by konečně mohlo ubýt hádek a nedorozumění. Bude to i díky tomu, že konečně začínáte být o trochu více nakloněni respektu vůči ostatním. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Aktuální pro vás bude otázka bydlení. Pokud hledáte dům či byt na koupi, tento týden se vám naskytne ideální příležitost. V práci zaznamenáte velký úspěch. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V práci potřebujete posílit týmovou spolupráci, která vám v posledních dnech příliš nešla. Vhodná doba je také pro hledání přivýdělku a zlepšení finanční situace. V galerii najdete, co vás tento týden může překvapit.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Teno týden budete intenzivně vnímat nedostatky svého partnerského vztahu. Pokud se je rozhodnete řešit, měli byste zachovat klid a zároveň asertivitu. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Související články

Další články