Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Týdenní horoskop: Pannám bude krachovat vztah, Ryby mají potřebu vše měnit

Horoskop na týden od 19. dubna do 25. dubna 2021: Pannům bude krachovat vztah, Ryby mají potřebu vše měnit
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Pojďte se s námi podívat, co si pro vás hvězdy přichystaly na týden od 19. do 25. 4. 2021. Budou se řešit hlavně partnerské vztahy, neupřímnost a lež. Už víte, co čeká právě vás? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tenhle týden vytrvejte ve své snaze. Čekají vás zázraky! Opravdu vám hvězdy přejí, jako dlouho nikomu. Bude se vám dařit ve všech oblastech, máte se na co těšit. I ve vztahu naleznete potřebný klid. V galerii najdete tip na tenhle týden.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dlouho už přemýšlíte, co ve svém životě změnit, a pořád jste na to nepřišli? Možná k vám tenhle týden přijde odpověď na vaše otázky. Dívejte se kolem sebe a vnímejte znamení, které k vám přichází. Řeknou hodně. Čeho se vyvarovat, to najdete v galerii.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nezadaní Berani mají tento týden šanci potkat obrovskou lásku. Zadaní Berani pocítí ve svém vztahu naopak klid a harmonii. V práci vás čeká důležitý úkol, který hravě zvládnete. Podívejte se do galerie, co dalšího vás během týdne čeká.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Páni, vy budete mít energie! Bude z vás sálat štěstí a dobrá nálada, čehož si budou všímat ostatní. Můžete tak zaujmout někoho, o kom už dlouhou dobu přemýšlíte. Podívejte se do galerie, co vás čeká tento týden v práci.


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

V rodině to během týdne trochu zaskřípe, ale dost možná se vás to nebude ani týkat. Jen tomu zkrátka neuniknete. V pracovních vztazích to vypadá na mírné zlepšení, musíte si zkrátka vybrat, kterou cestou konečně jít. V galerii najdete tip na tento týden.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud vás tento týden přepadne úzkost, zda jste si ve svém životě vždy zvolili správně, zkuste se zamyslet, kde se tento pocit bere. Jste dlouhodobě nespokojení? Trápí vás něco? Odpověď na tuto otázku máte v sobě. V galerii najdete, čeho se tento týden vyvarovat.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zkuste se tento týden v práci držet trochu zpátky. Kolegové vám mohou mít za zlé, že jste při každém úkolu za hvězdu. Vaši nadřízení moc dobře vědí, co ve vás je, načerpejte trochu pokory. V galerii najdete, na co se tento týden můžete těšit.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

U některých ve znamení Panny se může tenhle týden ve velkém řešit partnerský vztah, včetně jeho případného konce. Upřímně, Panny, nebude to nic příjemného. Čekají vás starosti. Ale všechno zlé… Znáte to. V galerii najdete tip na tento týden.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy rodiče si budou dělat starosti o své děti, a to zejména o ty větší. Možná máte pocit, že vaše děti jdou úplně jinou cestou, než byste šli vy. Ale je to přece normální, neměli jste to v jejich věku stejně? Dejte jim prostor. V galerii najdete tip na tento týden.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Buďte tento týden otevření možnostem, hledejte další cesty. Hvězdy vám přejí, abyste svůj život dali konečně do pořádku a načerpali novou energii. Jste pro mnohé ze svého okolí inspirace, vy na to máte. V galerii najdete, na co se tento týden můžete těšit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelcům bude tento týden vadit snad úplně všechno. Pravděpodobně však nebudete vůbec tušit, odkud to pramení. Když dlouho stojíte na místě, začne vás to místo nudit. Zkuste si i doma vytvořit společné plány. Něco, na co se můžete těšit. Tip najdete v galerii.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Říká se, že karma je zdarma. Pro vás to tenhle týden platí dvojnásob. Skoro to občas vypadá, že máte tendence být vůči svému okolí trochu falešní, ačkoli od ostatních vyžadujete upřímnost. Tenhle týden vám to někdo vmete do tváře. Podívejte se, co dalšího vás čeká, v galerii!

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy