Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP NA VÁNOCE: Štíři budou divočit, Býci dají přednost klidnějším svátkům

Zdroj: pixabay.com
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Vánoce jsou za dveřmi a určitě se máme na co těšit. Toto sváteční období je velmi příjemné pro lásku, navazování nových vztahů a přátelství. V tomto týdnu vás zlákají věci, na které dosud nebyl čas. Zajímá vás, jak na tom budete o Štědrém dnu a mezi svátky? Jste zvědaví, co si pro vás hvězdy připravily? Přečtěte si náš TÝDENNÍ HOROSKOP NA VÁNOCE!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, sice máte společenskou náladu, ale uvědomíte si, že o svátcích potřebujete i trochu samoty. Chcete se věnovat věcem, ve kterých nacházíte seberealizaci. A jak to bude s láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, o Vánocích dáte přednost klidnější zábavě. Celý rok se těšíte na volné chvilky se svým miláčkem a rodinkou. Naplno se věnujete tomu, abyste udělali radost svým blízkým. A co čeká tento týden singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, máte kolem sebe samé příjemné lidi. Jen vy si to kazíte svým negativním postojem. Mezi svátky nevytahujte staré rány a soustřeďte se na odpočinek. Jak se vám bude dařit v milostném životě? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, mezi jednotlivými rodinnými událostmi si najděte čas i sami na sebe a věnujte se věcem, na které jste dosud čas neměli. Vaše rodina drobné smítko na podlaze přehlídne a vy budete více v klidu. A co vaše láska? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v tomto týdnu si užijete zábavu, stres i romantiku. Práce vám nedá spát, a tak vás váš protějšek vytrhne z pracovního presu. O svátcích navážete nová přátelství. A jak na tom budou nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, na divoké večírky nebudete mít náladu. Svátky si užijete doma se svou rodinou. Načerpáte novou energii, takže pak budete moct opět naplno pracovat. Vánoce si prostě užijete se vším, co k tomu patří. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, v tomto týdnu zjistíte, jak moc je pro vás váš partner důležitý. Pomáhá vám a umí vás povzbudit. O svátcích si udělejte co nejdelší volno z práce. A jaké Vánoce čekají singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, váš partner vám poleze pěkně na nervy. Kritizuje, co se dá. A vy si potřebujete utřídit své myšlenky. Nakonec všechno dobře dopadne a svátky budou plné zajímavých událostí. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, tento týden si užijete ve sváteční náladě. Rozdáváte radost a občas si dopřáváte toho nicnedělání. Jediný problém bude, že nemůžete chtít všechno najednou. A jaké Vánoce prožijí nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, o svátcích se ve vás objeví divné pocity, které si ale budete muset vyřešit sami. Je možné, že se přistihnete, že toužíte po změně. Nechte si to pořádně projít hlavou. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, máte radost a jste spokojeni, když vám nic nechybí. Budete vánočně naladěni. Jen vás nesmí nikdo naštvat. Se svým partnerem si projevíte vzájemnou náklonnost. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, můžete se těšit na milá překvapení. Užijete si báječné rodinné setkání a váš partner z vás dělá šťastnou osobu. Vánoce budou šťastné a veselé. A co čeká nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články