Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Týdenní horoskop: Lvům budou skřípat vztahy, Střelci se zamilují

Komu se bude dařit v milostném životě?
Zdroj: Pixabay
Horoskopy

Týdenní horoskop přináší astrologický výhled na následujících sedm dní, na přelomu astronomického léta a podzimu. Na co se mohou těšit zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu v týdnu od 18. do 24. září 2023? Přečtěte si náš horoskop a zjistěte, co vám hvězdy přichystaly.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

S příchodem podzimu vám horoskop naznačuje, že vaše pracovní nasazení dosáhlo vrcholu. Dokončíte dlouho odkládané úkoly a najdete si čas i pro soukromé chvilky, kdy si užijete klidných podzimních večerů.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Jak se léto nachýlilo ke konci, horoskop vám radí, aby vaše pracovní nasazení bylo vyvážené. Nechte se inspirovat klidem podzimu, pracujte spíše ve svém vlastním tempu a nabídněte pomoc těm kolegům, kteří to potřebují.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud zvažujete nabídku na povýšení v práci, zastavte se na chvíli a přemýšlejte o tom v kontextu měnícího se ročního období. Jaké oběti vás čekají s příchodem podzimu? Poraďte se s blízkými, kteří to s vámi prožívají.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Na konci léta jste dosáhli toho, po čem jste dlouho toužili. Dejte najevo svou radost a ponořte se do nových úkolů s energií a nadšením. Využijte inspiraci, kterou přináší barvy podzimu.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Hvězdy podzimní oblohy naznačují, že vás vaše práce může vzdálit od osobního života. Ale na druhou stranu je to klíč k vašemu úspěchu. Zvažte však dobře, jestli tuto oběť na konci vydařeného léta chcete podstoupit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

S příchodem podzimu vás horoskop nabádá, abyste zrychlili svůj pracovní rytmus. Neztrácejte čas s upovídanými kolegy a soustřeďte se na úkoly, abyste si mohli více užít podzimních aktivit na čerstvém vzduchu.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Podzimní období s sebou přináší nové pracovní úkoly. Zaberte se do nich hned, a pokud narazíte na překážku, máte kolem sebe mnoho kolegů, kteří vám rádi pomohou. V otázce vztahů vám to bude skřípat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Podzimní hvězdy naznačují, že vaše pracovní povinnosti budou úspěšně splněny, což vám přinese uznání od nadřízených. Až skončíte s prací, věnujte se víc svému soukromému životu a podzimním radovánkám, ať už mezi ně řadíte cokoliv.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vás nabádá k harmonii s ostatními, ať už jde o práci nebo soukromý život. Na přelomu léta a podzimu buďte však opatrní, komu a jak svěřujete své tajemství - mohl by to zaslechnout někdo nepovolaný.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

S příchodem podzimu byste měli otevřeně diskutovat se svým nadřízeným o svých plánech a ambicích. Dejte mu najevo, že jste odhodláni je uskutečnit, pokud vám nevyjde konečně vstříc.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Podzimní horoskop vám radí, abyste pomohli kolegovi, když vás o to požádá. Zároveň však buďte obezřetní v tom, co mu svěříte - končící léto vás učí, jak důležité je být opatrný v otázce důvěry. Po dlouhé době potkáte někoho, kdo vám bude sympatický. Dokonce byste k dané osobě mohli začít cítit něco víc.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

S příchodem astronomického podzimu byste měli probrat své pracovní záměry s vaším šéfem. Je čas ukázat, co ve vás dřímá. Pokud stále čekáte na ideální příležitost, komplikujete si cestu k úspěchu. Je třeba jednat rychle.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy