Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Týdenní horoskop: Lvi si musí dát pozor na klepy, Panny si budou hrát na Amory

Horoskop na tento týden: Lvi si musí dát pozor na klepy, Panny si budou hrát na Amory
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Co si pro vás hvězdy přichystaly na poslední dubnový týden v roce 2022? Slunce je v plné vládě Býka, na konci týdne nás také čeká novoluní v témže znamení. Právě v tento týden byste měli být upřímní, a to především sami k sobě. Pokud si budete něco nalhávat, krutě narazíte. Bude se také uzdravovat finanční sféra, která je vlivem okolností u řady lidí fatálně narušená. Tento týden by mohlo dojít k výrazným změnám.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden se vám bude opravdu dařit. Pracovní nabídky se budou jen hrnout a vaše finanční stránka se začne jako zázrakem uzdravovat. Máte být za co vděční. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce vám hvězdy přejí! Nezadaní konečně najdou někoho, kdo pro ně bude začátkem pohádky, zadaní utuží svůj vztah romantickými gesty. A ty rozhodně nebudou jen prázdné! V galerii najdete, co vás potěší.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Určete si své priority a podle toho jednejte. Nezdržujte se malichernostmi, které vám stejně žádnou radost nepřinesou. V partnerském vztahu kroťte emoce a nepouštějte se do větších hádek. V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pomáhejte svým blízkým bez toho, abyste čekali, až vás o to požádají. Mnohdy si lidé kolem vás ani neumí říct druhým a zbytečně se pak sami zmítají v problémech, které neumí vyřešit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Bude čas na velké rozpravy! Pokud toužíte po dalším posunu ve vašem partnerském vztahu, jako je svatba, potomek či stěhování, je vhodný čas to řešit právě tento týden. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Tento týden nechte věci trochu uležet. Neřešte nic, co nebude nezbytně nutné, buďte v klidu a čerpejte energii. Budete ji potřebovat v následujících týdnech. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dejte si pozor na klepy! Ať už ty, které byste tento týden chtěli šířit vy, nebo ty, které by vám mohly ublížit. Vaše činy dobré vůle by nakonec lidem kolem vás mohly pěkně znepříjemnit život. V galerii najdete, co vás potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vyvarujte se hry na dohazovače, lidi kolem vás si najdou partnera sami. Jistě, že to myslíte dobře, ale nakonec byste na to akorát doplatili. Soustřeďte se na svůj milostný život. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Neodsuzujte ty, kteří žijí jinak než vy. Diverzita může být nesmírně přínosná, pokud ji umíte uchopit. Sdružujte si kolem sebe ty, kteří jsou vám příjemní a se kterými rostete. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud budete ve svém životě čekat na vhodný moment, promarníte mnoho cenných chvil. Život je to, co se děje. Tady a teď. Zjistěte tento týden, co vám přinese štěstí. Odpověď máte na dosah. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Ujistěte se, že z vašich sedmi vteřin v nebi se nestane sedm vteřin v pekle. Potřebujete o trochu více iniciativy ve vašem vztahu a o trochu méně touhy po zakázaném ovoci. V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dejte si pozor, ať nepřijdete o své blízké přátele. Vypadá to, že jste jim nevěnovali takovou pozornost, jakou by si zasloužili a o kterou stojí. Možná by tak brzy mohli získat dojem, že vás v životě nepotřebují. V galerii najdete váš tip.

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy