Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Lvi nebudou mít slitování, Váhy zatouží po potomkovi

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Je tady další týden. Velikonoce jsou pomalu u konce a nás čeká návrat k pracovním povinnostem. Jaký bude tento týden? Vytrvalost a pracovitost některých zrozenců přináší sladké ovoce. V lásce se dočkáte příjemného zpestření, ale můžete i narazit! Některá znamení čeká transformace, což bude velmi důležité pro jejich další vývoj. Co čeká, tento týden, právě vaše znamení zvěrokruhu? To se dozvíte v TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, pokud si vaše milovaná polovička stěžuje a něco ji trápí, podpořte ji. Zkuste ji naslouchat a nespěchat. Tento týden budete hledat způsob, jak zvýšit příjmy a zároveň? Co? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Nechcete být příliš dramatičtí. Ale konstelace Slunce a Uranu vás přímo vyzývá, abyste se zaměřili na své nejhlubší touhy a projekty. A vrhli se do toho po hlavě! Velké výzvy by vám však mohli přinést. Co? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Tento týden věnujte svou pozornost odpuštění. Nyní je ideální období pro posuny důležité ve vztazích. Pán podsvětí Pluto na vás může došlápnout, tak, že ztratíte povrchnost a co přestanete? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, dostanete pozitivní odpověď na váš nový projekt. Svou sebedůvěrou byste mohli někoho inspirovat. Změňte své vibrace. Po Velikonocích se můžete cítit ve vztahu zranitelněji. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Uran vám tento týden přinese neočekávanou transformaci. Pokud budete chtít stoupat k vrcholu, soucit musí jít stranou. Musíte zhodnotit, zda cesta, na které se nacházíte, vás podporuje a naplňuje. A rada hvězd? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, dostanete pozvání na pracovní cestu. S každým odhodlaným krokem signalizujete, že jste ochotni přijmout změny a ukázat své dovednosti. Pokud jste svobodní, máme pro vás radu. Jakou? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Jste po Velikonocích přetažení, a navíc Uran vyvolá intenzivní posun ve vašem životě. Jaký? Pošle vám něco nebo někoho opravdu zásadního. Ve vztahu je také čas na velkou změnu. Jakou? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, v polovině týdne dostanete prostor ke komunikace a vyjádření nápadů. Pokud potřebujete udělat něco, co bude mít větší dopad, musíte zvýšit vaši další úroveň. S kým se potkáte? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, váš vztah trochu zaskřípe. Vyjasněte si, co vám a vašemu partnerovi vadí. Navzájem se zpovídejte, tak abyste došli k pozitivním změnám. A co singles? Budou to mít náročnější. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Tento týden se vám podaří sladit váš vztah, chtíč a vášeň. Jste přecitlivělí, a tak věnujte zvýšenou pozornost tomu, co říkáte, a jak reagujete. Intenzita Pluta zkoumá vaše vlastní emoce a přesvědčení. Co ale určitě nechcete? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, jste znechuceni někým, kdo se s vámi snaží neustále manipulovat. Osvoboďte se! A nenechte si odčerpávat energii. Pozor, ta osoba vedle vás, není tak důvěryhodná, jak si myslíte. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Hvězdy vám tento týden posílají podporu. Budete překvapeni tím, jak dokážete lidem říct naplno, co si myslíte. Sdílíte své informace a pocity a ostatní vám věří. Jen pozor, měli byste si být jisti. Čím? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články