Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Lvi budou v sexuálním zajetí, Kozorozi zbohatnou

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Další týden přichází! A co vás čeká? Budete cítit příliv energie, ale dojde i na zklamaní a finanční ztráty. Někteří zrozenci budou muset hospodařit trochu skromněji. Jiným přinese tento týden úlevu od napětí a stresu. A dojde i na lásku! Přečtěte si TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Venuše otevře váš týden vyzývavě. Ve vztahu chcete sdílet vše a za každou cenu. Je to potřeba? Dejte své drahé polovičce prostor. Jinak by mohlo dojít k zuřivému a rychlému vývoji. O čem nemáte tušení? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, vaše hvězda stoupá vzhůru. Intenzivní emoce a poctivost vás dovedou k úspěchu. Jupiter vás naopak vyzývá k odhalení ukryté žárlivosti. Hvězdy radí, nedělejte to! A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, povolte uzdu svým kariérním ambicím. Mohlo by dojít k partnerskému soudu. Rušivý kontrast mezi prací a domovem se může ukázat jako náročný. Co musíte nutně udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Ve své touze žít svobodně, jste se nechali trochu unést. To však neznamená, že jste odsouzeni k tomu, být osamělí. Váš potencionální partner vyžaduje dotek. Jakmile ukončíte své chyby. Co můžete udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, Venuše drží vaši intimní zónu v zajetí. Musíte udělat něco bláznivého ve vašem vztahu. Vykašlete se na sociální sítě a udělejte si čas vnitřní romantiku. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Jste netrpěliví a nervózní, bez zjevného důvodu. Možná se cítíte nejistí vůči tomu, koho milujete. Hvězdy říkají: je to jen ve vaší hlavě. Snažte se přijmout fakt, že vaše polovička zrcadlí něco, co je ve vás. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, pokud máte vztah plný napětí, rozpusťte zášť a přistupujte ke svému miláčkovi s laskavostí a taktem. Jedině tak, budete moci obnovit mír milostné pocity mezi vámi. Co udělá Slunce ke konci týden? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, dávejte si tento týden pozor na podvodníky. Mohli by vás vlákat do pasti. Nemůžete všechny zachránit před zkázou. Pokud odložíte své ideály, stanete se milostným bohem. Co vám vadí? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Budete si muset uvědomit, jaké jsou vaše hodnoty. Konstelace vás přivedou k myšlence, vést lidi. Naučíte se šikovně komunikovat a obohatíte své sociální dobrodružství. Udělejte si seznam. K čemu? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Tento týden vám přinese vzrušující zprávy o kariéře. Slovo propagace vám přijde do života a přinese vám úspěch. Bude se o vás vědět a slyšet. Ve svém nabitém programu si udělejte čas. Na co? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, vaše peněženka zažije tento týden výbuch. Buďte trochu zodpovědnější ke svým financím. Ke svému protějšku se chováte provokativně, ale i láskyplně. Pomáhá vám získat perspektivu. O čem sní singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Tento týden začnete cítit velké tlaky. A to zejména, pokud máte nějaká očekávání. V ostatních vidíte velký potenciál, co zkusit začít ho vidět i v sobě. Ostatní jsou k vám loajální a korektní, ale co vy? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články