Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Kozorozi předvedou zlomyslnost, Panny čekají bouřící vášně

Zdroj: pixabay
+ Dalších 11 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Nový pracovní týden právě začíná a přinese pořádné zvraty! Co vás v tomto týdnu čeká? Ve čtvrtek nás čeká úplněk v Blížencích a ukáže, jak dokáží být vztahy nepředvídatelné. Některé čeká nemilé překvapení, jiné zmáhají pracovní povinnosti. A co dalšího vám hvězdy předurčují? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, v tomto týdnu plníte všechny úkoly zodpovědně. A proto na sebe úspěch nenechá dlouho čekat. I nezadaným předurčují hvězdy úspěch v lásce. A jak vám to půjde ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, poslední dobou jste velmi unavení. Že by předvánoční stres? Vaše drahá polovička si žádá váš čas, ale v tomto týdnu si najděte chvilku, kterou věnujete pouze sobě. A jak se budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, v tomto týdnu uděláte dobrý dojem na šéfa. Doma si to ale rozházíte. Neumíte držet jazyk za zuby, zrovna když je to potřeba. Rozhodně dostanete to, co si zasloužíte. A jak se bude dařit nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, v tomto týdnu vás čekají důležité pracovní povinnosti. Zároveň vás budou ničit energie blížícího se úplňku. Tento týden prostě nebude ten nejlepší. Musíte ho překonat. A co váš vztah? Jak to bude? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v tomto týdnu se připravte na nepříjemnosti. Doma si zbytečně vytváříte dusnou atmosféru a v práci nemůžete jednomu z kolegů přijít na jméno. Hvězdy vám dají pořádně za vyučenou. A jak dopadnou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, tento týden přinese do vašeho vztahu vzrušení, ale i pořádný hukot. Bude jen na vás, čemu dáte opravdovou přednost. V zaměstnání zamícháte kartami. Uděláte něco, co vás pak bude mrzet. A jaký týden čeká na nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner4

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, konečně máte šanci najít spřízněnou duši. Hvězdy vás navedou přesně tam, kam potřebujete, aby váš život směřoval. Navíc se zúčastníte skvělé vánoční akce. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, máte oslabenou imunitu. Měli byste více dbát na své zdraví a zvýšit příjem vitaminů. Alespoň v tomto týdnu. Úplněk vám přinese stres do vztahu, ale nakonec vše překonáte a budete se milovat ještě víc. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, musíte se uskromnit. Nerozhazujte své už tak napjaté finance za nesmysly. Své blízké nemusíte zahrnovat pouze luxusními dary. Zkuste vše pojmout obyčejněji. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, hvězdy vám předurčují ne příliš příznivý týden. Se svým miláčkem budete na ostří nože, a ani se nebudete snažit to nějak napravit. V práci neumíte udržet pozornost, a tak neplníte to, co máte. I nezadaným se nebude dařit? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v tomto týdnu budete toužit po určité moci. Výstřednost vám nedělá problém, a to ani ve vztahu. Váš partner vám bude chtít určovat hranice, a to se vám líbit nebude. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, ve svém vztahu nehodláte nic měnit. Jste na něco zvyklé, a přes to nejede vlak. V tomto týdnu uděláte rychlý závěr a urazíte se. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články