Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Kozorohy dožene minulost, Ryby zplodí potomka

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Je před námi další pracovní týden! Tento týden přímo vybízí ke srovnání všech energií a k minimalizování těch, které vás vyčerpávají. Které znamení bude narážet na nedostatky ve svém partnerství? A kdo si přivodí sexuální frustraci a žárlivost? A co dalšího si pro vás připravily hvězdy na tento týden? To všechno a ještě více se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, vaše negativní pocity způsobují disharmonii ve vašem vztahu. Tento týden se můžete cítit deprimovaně. Důsledkem toho může dojít i k sexuální frustraci a žárlivosti na drahou polovičku. A jak se vám bude dařit v práci? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, v tomto týdnu budete mít pocit, že všechno, co uděláte, dává smysl. V lásce se nemusíte bát konkurence. A vaše myšlení bude zasahovat do vaší budoucnosti. Na co si musí dát pozor singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

V tomto týdnu se můžete propracovat až k emocionálním výbuchům. Neočekáváný kontakt s ne zrovna milovanou osobou ve vás zanechá rozhořčení. Vaše nemilé setkání má ale určitě důvod. A jaká změna vás čeká? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, visí nad vámi neštěstí v podobě podvodu. Hvězdy varují: nereagujte na podezřelé reklamy či nabídky, hlavně pokud jde o práci. V lásce se nebudete cítit ve svém živlu, ale k ničemu zásadnímu nedojde. A jaký týden čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, tento týden si pořádně promyslete každý svůj cíl. Vaše aktivity nedostanou takové požehnání, jaké byste očekávali. Ve vztahu je cítit napětí, nemůžete se zbavit dojmu, že vám váš miláček lže. A co čeká nezadané Lvy? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Tento týden se budete vyhýbat kontaktu s okolním světem. Práce máte nad hlavu a volné chvíle budete trávit s dobrou knihou nebo v blízkosti své milované osoby. Jen pozor, samota není vždy dobrá. Co musíte rozhodně udělat? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, abyste tento týden vyřešily svůj problém, musíte se před něj postavit. Bolestivé incidenty už máte za sebou a teď je třeba dát vše do pořádku. Ten, kdo o vás šíří nepravdivé informace, má většinou problém sám se sebou. A jak se vám bude dařit ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

novebanner5

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, v tomto týdnu budete mít možnost potkat se se zajímavými a inspirativními jedinci. Pokud dáte šanci tomu správnému člověku, čekají vás skvělá dobrodružství. Budete rozhodně překvapeni. A jak si v týdnu povedou zadaní? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, tento týden bude ve vzduchu spousta nedorozumění. Z partnerovy strany existují náznaky lží. Vy sami se ale potřebujete připravit na cestu profesionálního rozvoje. Právě do toho vložte svou energii. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v tomto týdnu pozorujte své vnitřní vedení a nepodceňujte intuici. Prostřednictvím intuice budete na něco důležitého upozorněni. Ve vztahu se nevystavujete zbytečné zátěži a cítíte harmonii. A co dožene v tomto týdnu nezadané Kozorohy? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Nenechte se tento týden omámit falešnými pocity, a to platí především pro nezadané. Hvězdy radí: Skoncujte s nedořešenými záležitostmi a nenechte se dovést k depresivním stavům. A jaký bude týden s vaším miláčkem? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, nesnažte se za každou cenu všechno hrotit a svou energii přeneste raději do ložnice. Začněte tak další a šťastnější životní kapitolu. Možná vás bude o jednoho víc. A co by neměli dělat singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Související články

Další články