Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

TÝDENNÍ HOROSKOP: Kozorohy čeká velké zklamání, Býky výhra v lásce

Podzimní rovnodennost je magická.
Zdroj: Unsplash.com
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Tento týden budeme pod vlivem blížícího se úplňku. Některá znamení se budou seznamovat s novými lidmi, jiná si vytvoří pevnou vazbu ke svému partnerovi. Hvězdy slibují týden plný veselostí, ale i nedůvěry a rozepří. Jaký týden si hvězdy připravily právě pro vaše znamení? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, vesmír pro vás chystá velké odměny. Budete plni elánu a optimismu. Potřebujete se vaší lásce s něčím svěřit? Jen do toho! Nebudete litovat, podpoří vás. A jak se bude dařit svobodným? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, tento týden budete mít práce nad hlavu, ale když přijdete z práce, budete se těšit z přítomnosti své drahé polovičky. Máte možnost vyrazit na kulturní akci a pobavit se. Singles se nedají oklamat. A co se bude dít v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, špatná finanční situace vás momentálně vůbec netíží. Jste aktivní a nebojíte se žádných výzev. U singles se najde přece jen někdo, kdo vás přivede do rozpaků. A jak se vám bude dařit ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, v tomto týdnu můžete dojít k závěru, že ten, kterého jste si vysnili, není ten pravý. Prostě si nezískal vaši důvěru. Ve vztahu se snažíte jeden druhému vyhýbat. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, jste celkem vyčerpaní a vaše špatné rozpoložení se může promítnout jak v milostných, tak v pracovních vztazích. Netlačte na pilu a ze svého rozvrhu vyškrtněte náročnější úkoly. A jak se budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, pracovní úspěch vás tento týden rozhodně nemine. Projevujete upřímný zájem a váš nadřízený to ocení. V lásce jste žádaní, ale nedokážete se utrhnout z práce. A jak si polepší singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, za své názory se nedokážete poprat, a tak od svého šéfa odcházíte jako poražení. To vás však neodrazuje. Zato v lásce vás čekají věci, ze kterých budete nadšeni. I singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, v tomto týdnu se nestane nic závratného. V práci děláte tak, jak máte a doma si užíváte pohody. Jen na konci týdne budete mít výčitky. Z čeho? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, v lásce se vám vyplatí trochu riskovat. Hvězdy vám fandí a přinesou úspěch. Zato v pracovních povinnostech se topíte a nevíte, kudy kam. A co žhavého vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v tomto týdnu vás bude mrzet chování vašeho miláčka. Snažíte se, jak můžete a vaše drahá polovička je stále odtažitá. Chybí vám intimnosti a blízkost opačného pohlaví. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v týdnu se objeví někdo, kdo vás srazí na kolena. Jste si vědomi některých chyb, ale tohle vás dostane! I u svého miláčka vypozorujete divné chování a děláte si starosti. A proč čeká singles zklamání? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, moc dobře víte, co si zasloužíte a dáváte to svému miláčkovi jasně najevo. Zato v práci se kvůli vlastní pasivitě připravíte o finance. Co dají singles najevo svým nápadníkům? To se dozvíte ve fotogalerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy