Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Kozoroha čeká nový erotický zážitek, Střelci se bláznivě zamilují

+ Dalších 9 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Další únorový týden před námi. Začněte užívat života a brát to, co je vám štědře nabízeno. Hvězdy slibují některým zrozencům zakotvení v pevném vztahu. Vše bude vypadat harmonicky a idylicky. Proč vás ale stále napadají zaječí úmysly? Jste stále na vážkách ohledně jisté pracovní nabídky? Hvězdy vám prozradí, co dělat! Přečtěte si TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Výzvy budou celý týden tím, co Berany drží při životě. Potřebujete za každou cenu setřást stereotyp, který cítíte všude kolem sebe. Je nutno dodat, že jde o váš subjektivní pocit, který má ke skutečnosti daleko. V únoru prostě vidíte všechno černě. Drahá polovička musí mít ohromnou trpělivost. Snad pochopí, že to nejlepší, co může udělat, je dopřát vám vlastní prostor. Co děláte špatně ve vztahu? To zjistíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Miláček se strachuje, co stojí za náhlou změnou vašeho chování. Má pocit, že se opečováváte kvůli nějaké konkurenci v lásce. Není to tak, jak to vypadá. Špatně se soustředíte na řešení problémů. Myšlenky vám lítají od jednoho ke druhému. Takhle ale nic nedokončíte. Musíte se naučit lépe koncentrovat. Co děláte doma špatně? To zjistíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Milí Blíženci, jste přelétaví a s novou známostí nevydržíte moc dlouho. Jakmile vyčerpáte konverzační témata, chcete poznat někoho dalšího. Máte neustálý zájem o opačné pohlaví, ale vázat se nechcete. Řekněte jim to ale včas, ať neublížíte. Tento týden však bude velmi pohodový. Všechno, na co sáhnete, se vám bude dařit a zaznamenáte velké úspěchy. V práci se něco chystá. Co to je? To zjistíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Štěstí přeje připraveným. Máte za sebou náročnou dekádu, a tak vás jistě potěší, že tento týden slibuje citelné vylepšení klimatu. Prolistujte diář a připravte si program do posledního detailu. Také upravený zevnějšek vám pomůže vykročit správnou nohou. Zkuste uvolnit napětí příjemnější činností než je hádka. Vášnivý sex je skvělým prostředkem, jak to v partnerství urovnat. Co vám doma hrozí? To zjistíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Po finanční stránce se vám daří skvěle. Vesmír slibuje tučnější sumičku ve prospěch vašeho účtu, případně krásný dárek. V lásce to trochu zaskřípe. Drahá polovička vám naznačí, s čím není spokojená. Neberte si to osobně a raději oceňte upřímnost. Vztah by se měl vyvíjet. Co děláte hodně špatně? To zjistíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Milé Panny, nevěřte žádným zázračným pilulkám ani rychlým formám hubnutí. Rekordně rychle byste přišli o letité úspory, tak o své iluze. I přes vaši nespokojenost se svou postavou, můžete očekávat zvýšený zájem opačného pohlaví. Kamkoliv vejdete, pohledy opačného pohlaví budou upřeny právě na vás. Pozor na vaše peníze. Co vám hrozí? To zjistíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) V závěru týdne se Váhy nepouštějte do riskantních podniků. Kvůli Saturnu byste se mohli nechat uvrtat do něčeho, co je nad vaše síly. Týká se to jak podnikatelských aktivit, tak investování. Nehrajte si na sólisty a podobné aktivity s někým konzultujte. Překvapení může mít mnoho podob. A je jisté, že tohle by miláčkovi radost neudělalo. Bylo by lepší vyslechnout si jeho názor. Pozor na vaše peníze. Co vám hrozí? To zjistíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Milí Štíři, zatím jste neměli na partnery moc štěstí. Nyní ale potkáte protějšek, se kterým si budete rozumět. Vyrazte poznávat krásy okolí. Turistické výšlapy slibují setkání s protějškem, který stojí za bližší prozkoumání. Vysoké šance k nalezení perspektivní známosti přináší i návštěva sourozenců. Mají zajímavého kamaráda. Jak to vypadá se sexem? To zjistíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelci nemají rádi kolem sebe nudné lidi. Nyní narazí na protějšek, se kterým se nudit nebudou. Tu pravou poznáte třeba v davu stovek lidí. Oproti ostatním jí totiž oči září životním nadšením a cítíte, že stejně jako vy to umí pěkně rozparádit. Co se týče, milování nepovažujete ho za povinnost a uráží vás, když to někdo nazve tímto slovem. Když něco děláte, pak s nadšením i chutí. Máte šanci najít novou lásku? To zjistíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Milí Kozorozi, musíte neustále pracovat na vztazích s lidmi, nejen na těch milostných. Někdy to příliš nezvládáte. Protějškovy problémy s komunikací a vaše aktuální vztahovačnost věští nepříjemný třesk. Zkuste diskuse omezit na minimum. Nechte peněženku v šuplíku a místo do obchodního centra se jděte projít přírodou. Jak to vypadá se sexem? To zjistíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Cítíte se plni energie a máte pocit, že vás jen tak něco neskolí. Hvězdy radí, abyste se začali zaměřovat na preventivní opatření před onemocněním i úrazem. Šance k nalezení spřízněné duše jsou v těchto dnech nejvyšší. Působíte neodolatelně a navíc máte při výběru šťastnou ruku. V rodinném kruhu vám nic neschází. Jste rádi, že vám to klape a můžete se na sebe vzájemně spolehnout. Hrozí vám komplikace. Jaké? To zjistíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Všechno se začíná zlepšovat a vy můžete konečně věřit na svoji šťastnou hvězdu. Minimálně tento týden bude váš život zalitý sluncem. Protějšek, po kterém toužíte, je už velmi blízko vás. Ještě ho nevidíte, ale on o vás moc dobře ví. Milostný život nabírá intenzitu. Zadané by to nemělo zaskočit. Buďte rádi, že to mezi vámi funguje ve všech směrech. Budete riskovat. Kde? To zjistíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články