Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop: KOZOROH zažije peklo v práci, BÝK uspořádá mejdan

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ horoskop
V tomto týdnu máte povinností nad hlavu, ale na žádnou z nich se nedokážete soustředit. Zkuste si uvědomit, co je důležité a jaké aktivity mohou počkat. Díky rozvržené práci se vyhnete chybám z nepozornosti. Některá znamení začínají propadat panice a práce jim jde o to hůř. Dokud se nedáte psychicky do pohody, nepočítejte s tím, že vám k výsledkům pomůže káva nebo energy drink. Co si pro vás hvězdy připravily na druhý lednový týden? Jak se vám bude dařit v práci a v soukromí? Přečtěte si týdenní horoskop!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Na poli lásky se budou cítit Berani sebejistě. Neměli byste jít rychle na věc, ale kapánek romanticky. Až polapíte svou oběť, poté se můžete rozohnit na plné obrátky a užívat si, co hrdlo ráčí. Vyzařujete energii, kterou své okolí příjemně naladíte. Trochu se vám zasteskne po blikajících vánočních ulicích.

VÍCE INFORMACÍ K VAŠEMU ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) V práci jsou na vás kladeny vysoké nároky, ale vše zvládáte na jedničku a dokonce si udržujete i keep smiling. Na kamarády nemáte čas, a tak jsou na vás trochu naštvaní. Ukažte jim, že jste stále zábavní a pozvěte je na popracovní mejdánek. Jenom láska nefunguje podle předpokladů. Nesnažte se bojovat s větrnými mlýny a raději otevřeně proberte, co vám leží na srdci. Partner nejspíš nemá pocit, že je něco špatně. Takže byste se trápili zbytečně.

VÍCE INFORMACÍ K VAŠEMU ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Tento pracovní týden budete šířit pozitivní náladu, jak na pracovišti, tak v soukromí. Vaši dobrou náladu ocení zejména spolupracovníci. Ta přispěje k vynikajícím společným pracovním výsledkům. Ve vztahu vás překvapí naprostá upřímnost vašeho nového protějšku. Sice se ne vždy dočkáte potěšujících slov či lichotek, na druhé straně vám ale falešně nemaže med kolem úst.

VÍCE INFORMACÍ K VAŠEMU ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Raci, pozor, hvězdy vás varují před středou! Nepouštějte se v tento den do žádných finančních transakcí. Zavání to průserem. Citový život je jako na houpačce. Neplánujte si proto, kromě trávení času s vaším protějškem, nic jiného. Zatímco druzí o svátcích několik kilogramů nabrali, vy se můžete s klidným srdcem nakrucovat v nových outfitech.

VÍCE INFORMACÍ K VAŠEMU ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Pracovně budete během těchto dnů hodně vytíženi. Výsledky vašeho snažení nebudou přesně takové, jak byste si to představovali. Ale nepanikařte! Jste teprve na začátku roku. V dlouholetém partnerství se rozpomenete na vřelé city, které pěstujete vůči drahé polovičce. Strachujete se, aby vás nevyšachoval ze hry někdo mladší, akčnější nebo přitažlivější. Jestli vás něco trápí, zkuste to probrat mezi čtyřma očima. Miláčkův přístup vás překvapí.

VÍCE INFORMACÍ K VAŠEMU ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Po nedávných svátcích se cítíte odpočatí, zrelaxováni a plni elánu. Na pracovišti byste to rádi přetavili do super výsledků. Musíte se však spokojit pouze s dobrými. Ale i tak vaše nadřízené přesvědčíte o tom, že jste pro ně nepostradatelní. Drahá polovička udělá první krok k usmíření a hvězdy radí, abyste se neostýchali přijmout jeho nabídku. Přece si nechcete kazit začátek roku malichernými hádkami ani tichou domácností. Přitulení v hřejivé náruči je příjemnější program. Nemyslíte?

VÍCE INFORMACÍ K VAŠEMU ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Během tohoto týdne budete na pracovišti ve stresu. Na začátku roku jste zavaleni velkým množstvím povinností a restů. Zadané Váhy mohou mít problém s tím, že vám protějšek zasahuje až příliš do rozhodování. Na tom by nebylo nic špatného, kdybyste se kvůli tomu nerozčilovali jako malé děti. Zkuste si v klidu vysvětlit, jak by to mezi vámi mělo fungovat. Nastavíte-li hranice, vzájemných konfliktů ubyde. Protějšek nejspíš jedná podle nejlepšího vědomí.

VÍCE INFORMACÍ K VAŠEMU ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Milí Štíři, nenechte se vtáhnout do žabomyších válek mezi vašimi kolegy, které mezi sebou vedou. Pokud odoláte, máte šanci se stát lídrem ve vašem kolektivu, a tak položit dobrý základ k vašemu kariérnímu postupu. Vaše soukromí nebude během těchto dnů narušené ničím, co by si od vás vyžadovalo zvýšenou pozornost nebo osobní angažovanost.

VÍCE INFORMACÍ K VAŠEMU ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) V lásce a citech se Střelcům daří. Měli byste být proto obezřetní, protože i mimo domov budete pokoušeni opačným pohlavím. Máte šanci navázat spoustu důležitých kontaktů, z nichž minimálně jeden vás může posunout k netušeným výšinám. Do společenského života byste nyní měli investovat spoustu času i prostředků. Přece si nechcete nechat vypálit rybník někým dravějším.

VÍCE INFORMACÍ K VAŠEMU ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozorozi budou tento týden v nepohodě. Zažijí peklo s nadřízeným, ale spolupracovníci budou stát za vámi. Ve vztahu jste si drahou polovičku rozmazlili. Na začátku randění jste kolem ní skákali a nejraději byste jí snesli modré z nebe. A na takový servis si rychle zvykla. Teď je čas na rozdělení povinností, jinak si na sebe šijete bič.

VÍCE INFORMACÍ K VAŠEMU ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnářům se bude opravdu nezvykle dařit ve finančních záležitostech. Na bedrech vám leží velký obchod, a vy mu musíte věnovat mimořádnou pozornost. Ukážete se jako fantastičtí rodiče, jimž se děti nebojí svěřit s problémem, který jim leží na srdci. I když máte chuť začít je poučovat, kousnete se do jazyka a necháte je mluvit.

VÍCE INFORMACÍ K VAŠEMU ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Nová známost Ryb nedopadne nejlépe. Místo oplakávání lásky, jež nevyšla, se porozhlédněte kolem sebe. Někdo si na vás totiž dělá zálusk, ale neví, jestli jste právě single. Dejte najevo, že se nebráníte seznámení a uvidíte, jaká lavina zájmu se spustí. Dobré zprávy přijdou také na pracovišti. Místo rivality si s kolegy vychutnáváte souhru, kdy vás druzí vyhledávají pro vaše znalosti a zkušenosti.

VÍCE INFORMACÍ K VAŠEMU ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Související články

Další články