Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Týdenní horoskop: Býky v práci čekají potíže, Raky jedinečná příležitost

žena, brýle, úspěch, práce
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Co vás čeká na přelomu měsíce? Přinášíme týdenní horoskop pro všechna znamení. Komu se bude dařit a komu naopak zůstanou oči pro pláč? Přečtěte si, co vám slibují hvězdy na týden od 27. února do 5. března.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop prozrazuje, že byste si mohli finančně polepšit. Nemusíte hned skákat radostí až do stropu, tolik peněz to zase nebude, ale pořád lepší než nic. Kolegům se raději ani nechlubte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Podaří se vám přesvědčit spolupracovníky a šéfy o svých kvalitách, dokonce i vaši rivalové budou muset uznat, že v tom, co děláte, se skutečně vyznáte. Pak už hravě prosadíte všechno, co budete potřebovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop prozrazuje, že ačkoliv vás v práci čekají nové povinnosti, nemusíte se obávat toho, že byste snad něco nezvládali. Když budete postupovat krok za krokem a necháte si poradit, dopadne to dobře.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Čekejte nějaké potíže v práci. V osobním životě pak bude všechno v pořádku, když si pracovní problémy nebudete nosit domů. Nepodléhejte pesimistickým myšlenkám, soustřeďte se na to, co vám dělá radost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Horoskop prozrazuje, že se vám především v práci bude dařit výtečně. Dočkáte se nejen uznání od ostatních kolegů, ale i od šéfů. Je tak jasné, že finanční odměna by vás minout neměla.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Horoskop prozrazuje, že můžete v práci očekávat jedinečnou příležitost, kdy budete moci říci názor na to, co si myslíte již delší čas o jisté věci. Nemějte obavy, budete se divit, jak to zainteresovaní lidé budou kvitovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop prozrazuje, že stabilita v citové oblasti je důležitá i pro vaše úspěchy v práci. Dlouhodobě vynaložené úsilí se vám vyplatí, čeká vás nejen respekt v očích ostatních, ale i zasloužená finanční odměna.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vás varuje, že máte-li v plánu ošidit své pracovní úkoly, ať si uvědomíte veškeré následky. Neprovokujte své nadřízené a nepřidělávejte si starosti. Pokud něco nestíháte, požádejte radši někoho o pomoc.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy vám radí, ať se zkusíte zaměřit na rozvíjení svých dovedností, jinak se v kariéře nikam dál neposunete. Jestli před vámi stojí nové úkoly, pusťte se do nich s chutí a úsměvem, máte na to.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop prozrazuje, že jistá situace bude mít zásadní vliv na vaši pozici práci. Nemějte obavy, bude to v pozitivním směru. Využijte tuhle šanci a ukažte všem schopnosti, jimiž disponujete, úspěch pak bude váš.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy vás nabádají, abyste se snažili v práci posunout někam dál a nepřešlapovali jen na místě. Hledejte nová řešení a zajímavé možnosti, nemějte obavu podívat se na momentální problémy z jiného úhlu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hvězdy vás upozorňují, že jestli chcete se svým šéfem rozebírat finanční přilepšení, abyste si dali pozor na to, jakým stylem hovor povedete. Připravte si pořádně veškerou argumentaci, aby vás nic nezaskočilo.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy