Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop: Býky rozčílí mladší kolega, Panny budou riskovat svou práci

Předtím než s partnerem ve vztahu uděláte další vážný krok, měli byste si spolu promluvit o několika velmi důležitých tématech.
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Máme tu poslední říjnový týden roku 2021! Pojďte se podívat, co si pro vás hvězdy na tento podzimní čas přichystaly a co vás rozhodně nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden bude pro vás velmi úspěšný. Pro ty z vás, kteří hledají novou pracovní příležitost, bude opravdu přínosný. I v partnerském vztahu se vám konečně daří. V galerii najdete váš tip na týden.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud potřebujete udělat zásadní životní rozhodnutí, hledejte kompromis. Poraďte se s někým blízkým, nenechávejte takové břímě jen na sobě. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vše, co děláte, ovlivňuje lidi kolem vás. Nejste na světě jediní, berte ohled na ostatní. Pokud už dlouho po někom toužíte a bojíte se mu to dát najevo, je ten správný čas. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

V práci vám tento týden bude dělat potíže mladší kolega. Zřejmě si myslí, že snědl všechnu moudrost světa a že vy na svou pozici už nestačíte. Nebojte se mu ukázat, kdo je tu starší mazák! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Zútulněte si domov, nebojte se podzimních dekorací! Potřebujete kolem sebe cítit teplo domova a klid. Ten už vám, zejména v duši, dlouho chybí. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tento týden vám budou skutečně nápomocny meditace. Napojte se sami na sebe, vizualizujte si svůj život a neustávejte v přáních vysílaných do vesmíru. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Buďte upřímní. K sobě i ke svému okolí. Zapomínáte, co jste v životě už dokázali a že máte být na co pyšní. Čeho se vlastně bojíte? Neúspěchu nebo sebe? V galerii najdete, co vás tento týden potěší.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Kvůli nepříjemné situaci neriskujte, že přijdete o práci. Nechte si tentokrát své názory pro sebe, uděláte nejlépe. Do domácích prací byste měli zapojit i své děti. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pozor na to, abyste se nestali obětí podvodníků! Vše si pečlivě kontrolujte, a to zejména v práci. Zřejmě na váš někdo šije pěknou boudu. V galerii najdete, co vás tento týden může překvapit.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zkuste tento týden více odpočívat, skutečně vám to prospěje. Pokud řešíte finanční trable, očekávejte nabídku přivýdělku. Měli byste ji přijmout. V galerii najdete, co vás tento týden bude rozčilovat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Váš čeká pěkná oslava! Dejte si pozor, ať se při ní neopijete a neuděláte si ostudu. Svou pověst byste složitě napravovali. Pečlivě také kontrolujte své platby. V galerii najdete váš tip.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vy si žijete ve své bublině, ve které není na problémy místo. Pokud je však nebudete řešit, brzy by vás mohla taková nezodpovědnost doběhnout. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Související články

Další články