Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Býci se podívají pravdě do očí, Panny zatouží po dítěti

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Nový pracovní týden právě začíná! Co vás v tomto týdnu čeká a nemine? Hvězdy vám dají příležitost, dosáhnout lepších pracovních výsledků. V oblasti vztahů, očekávejte žhavé pikantnosti, ale i rychlé vystřízlivění. A co dalšího si pro vás hvězdy připravily? To se dozvíte v TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, hvězdy vám v tomto týdnu budou házet klacky pod nohy. Předpovídají překážky. Jaké? V práci. Ale pro vás, to je jedině dobře. Přece cesta bez překážek nevede nikam! A co vás čeká s partnerem? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, v tomto týdnu to bude gradovat. Sundáte růžové brýle a podíváte se pravdě do očí. Díky tomu, rychle vystřízlivíte. V partnerství si to naopak vychutnáváte. Co vám hvězdy předpovídají v pracovní oblasti? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, v tomto týdnu vám hvězdy zkomplikují porozumění s partnerem. Sice překypujete sebedůvěrou, ale váš partner vám to nevěří! A protože, doma vám to neklape, v práci to máte taky na háku. Co budete rozhodně muset? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, v následujících dnech, nebudete nejlepším společníkem. Okolí vás štve a partnerovy, opakující se fráze, už nemůžete ani slyšet. Ve vašem vztahu by mělo dojít ke změnám. A jak to budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, při navazování nových vztahů se řítíte do nebezpečné pasti. Zkuste trochu zvolnit, a nelovit za každou cenu. V práci žárlíte na kolegu, a svým egem jej hodláte zničit. A jak se vám bude dařit ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v zaměstnání budete snadno podléhat stresu. Hledáte správný směr, ale šéf vám nedá tolik prostoru. Singles si v týdnu užijí. A co ve vztahu? Po čem začnete toužit? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, právě v tomto týdnu, by vám hvězdy měly ukázat vaše životní priority. Srovnejte si je a začněte od začátku. Není pochyb o tom, že láska u vás vyhrává. A zajímavého vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, nejen v práci, ale i ve vztahu budete velmi akční. Ale bohužel, by to mohlo odnést vaše zdraví. Musíte bojovat a nezapomeňte na zvýšený přísun vitamínů. Jak si povedou nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, v tomto týdnu vás čeká důležitá pracovní schůzka. Nemusíte se ale obávat, hvězdy předpovídají úspěch. Uděláte perfektní dojem! Ve vztahu si tvoříte menší odstup. Napravte to! Jak? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v partnerském životě se strachujete. Máte obavy, aby vám váš partner nezahýbal. Není čas na domněnky. Zeptejte se ho narovinu. Singles na tom budou lépe. Co je čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v práci bude ohrožena vaše sebekázeň. Hloupé poznámky kolegů musíte bezpodmínečně komentovat. Co si o vás myslí, vás nezajímá. Naopak, ve vztahu vám to klape a váš milý je z vás paf. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, o samotě se budete tentokrát cítit lépe. Hvězdy předpovídají výlet do přírody. Neustálé hádky a tichá domácnost vás unavují. V práci vám kolegové vyjdou vstříc. A jak se budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články