Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Týdenní horoskop: Býci budou tento týden riskovat, Panny zaměří svou pozornost na zdraví

žena, jaro
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu tento týden? V pondělí nás hned zrána zastihl úplněk ve Štíru, který rozhýbe finanční sféru. Energie z rodových linií se rozproudí a zavdají příčinu k hojnosti. Nezůstávejte na pochybách! Příležitosti budou přicházet jedna za druhou.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Netlačte na věci, které se teprve mají stát. Vše má svůj čas a přichází v dobu, kdy se to má stát. Neurychlíte nic, co vám není teď dopřáno. Stejně tak nemůžete nijak ovlivnit to, jak se chovají druzí. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zaměřte svou pozornost k financím a myšlence, jak je rozmnožit. Jedině tak si budete moci splnit materiální sny, které už dlouho nosíte ve svém srdci. Pokud to nevzdáte, dopadne to dobře. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nelámejte věci přes koleno, stejně by to nebylo k ničemu. Zkuste se zaměřit na to, po čem skutečně toužíte, a zhodnoťte možné cesty. Tento týden bude především o vaší kariéře. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nebojte se tento týden riskovat! Uvidíte, že máte na dosah to, v co už jste ani nedoufali. Bude záležet především na vašem nadšení a vůli setrvat ve chvilkovém nekomfortu. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Prahnete po rovnoměrném rozložení domácích povinností, ale to je vlastně skoro nereálné. Zkuste se domluvit tak, že každý udělá podle svých denních možností. Uleví se vám, když nebudete lpět na striktním systému. V galerii najdete váš tip.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Hádky u vás tentokrát budou na denním pořádku. Zkuste se zamyslet, jak můžete celou situaci vyřešit ke svému prospěchu a jak moc teď kazíte případné řešení. Možná je to vážně ve vás… V galerii najdete, na co se zaměřit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Peníze jsou energie. To, jakým způsobem se k nim stavíte, tak přicházejí také k vám. Vnímejte příležitosti, které vám život nabízí. Je jich mnohem víc, než si teď myslíte. V galerii najdete, co dalšího vás tento týden čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pozornost zaměřte na své zdraví. Pokud víte, že vás čekají náročnější dny, měli byste umožnit tělu, aby mělo také z čeho čerpat. Chce to více pohybu a také kvalitnější stravu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Během týdne vás čeká velká pracovní šance, kterou byste neměli odmítnout. Pozor si ale dejte na hádky s rodinou, ve kterých by vám mohl být vyčten egoismus a sobectví. V galerii najdete, co vás potěší.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Můžete se těšit na skvělé seznámení, možná dokonce setkání se starým známým. Mohl by vám připomenout dávný koníček, který vám kdysi dělal radost. Možná už jste zapomněli na svou spontánnost. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nelitujte slov, která jste v minulých dnech vyřkli. Tento týden získáte příležitost, jak vše otočit ve svůj prospěch. I doma by se konečně vše mohlo vyjasnit. Hádky ustanou. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Spolehněte se na své blízké, nic jiného vám tentokrát ani nezbude. Vaše finanční stránka by se měla brzy zlepšit. Otázkou je, čemu dáte tento týden prioritu. Rodině, nebo práci? Obojí nepůjde. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy