Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Blíženec podá výpověď, Ryba se pořádně opije

Co vás čeká tento týden?
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Jste zvědaví, co si pro vás tento týden připravily hvězdy? Říjen je již ve své půlce a hvězdy si opět připravily pořádnou dávku emocí! Celé dny se budou točit hlavně kolem práce a nasazení. Jak bude vypadat tento týden? Znamení zvěrokruhu vám to napoví!

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Berana čeká týden plný rozhodování. Měl by si však nechat nějaký čas na rozmyšlenou a nedělat věci zbrkle. Mohlo by se totiž stát, že docílí opačného efektu a navalí se další problémy s tím spojené. Pro následující dny platí pravidlo: Dvakrát měř, jednou řež.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Býkovi zasáhne v následujících dnech do života nemilá událost. Pravděpodobně vyplavou na povrch věci z minulosti, které zkomplikují stávající partnerský vztah. Vše se však dá vysvětlit, takže bude dobré, když nebudete řešit problémy s horkou hlavou. Nejdříve dýchejte.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Změna práce je na spadnutí a tento říjnový týden se to vyřeší. Podáte totiž výpověď a konečně se vám uleví. Vynaložte tedy všechny své síly na to, abyste co nejdříve získali novou pozici. Nebojte se, vše dobře dopadne.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Přicházejí však pozitivní dny a nabídky se budou samy hrnout ze všech stran. To se bude týkat hlavně v oblasti lásky. Na vás jen bude vybrat tu správnou osobu. Pravděpodobně svou lásku najdete na nejšílenější party, kterou tento rok zažijete.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Pokud s partnerem toužíte delší dobu po miminku a stále se vám nedaří, nezoufejte. Za pár dní se totiž podaří zplodit potomka! Tato radostná zpráva vás nakopne a vy si budete celý týden užívat milostných hrátek, abyste něco neprošvihli.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Čeká vás týden plný zařizování důležitých věcí. Pokud se chystáte na úřad, zjistěte si přesnou otevírací dobu, ať nejste nemile překvapeni. Naštvání, že jste to prošvihli, by vás totiž drželo delší dobu.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Váha má před sebou náročný týden plný zvratů. Čeká ji totiž důležité rozhodnutí v oblasti partnerství. Schyluje se delší dobu k rozchodu a s partnerem si nerozumíte? Hvězdy vám pomohou a konečně získáte patřičnou sílu na to se rozejít.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Problémy s průduškami, které jste neřešili minulý měsíc, se mohou vrátit. Opět totiž začíná sychravé počasí, takže snadno nachladnete. Dostatečně se tedy oblékejte, ať neprochladnete a následující dny neproležíte doma v posteli.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Kniha, kterou jste si pořídili v novém týdnu, vás zaměstnává natolik, že občas zapomenete na své povinnosti. Zkuste si taky někdy uklidit, ať máte trochu přehled, kde co máte.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Ženy ve znamení Kozoroha by měly běžet do lékárny a koupit si těhotenský test. Vaše plodné dny jsou za vámi a hvězdy vám sešlou krásný malý zázrak. Zjistíte totiž, že jste těhotná.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Milí Vodnáři, ať se pustíte v tomto týdnu do čehokoliv, budete úspěšní. Všechno vám půjde jak po másle, a dokonce získáte nové pracovní kontakty, které v budoucnu dost využijete. Tyto dny vás nakopnou pořádnou dávkou energie.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryba si konečně užije týden po svém. Nakoupí hektolitry alkoholu a rozjedou pořádnou party! Nezapomeňte však pít dostatek vody, jinak budete druhý den vypadat jako zombie.

Mohlo by vás zajímat

Další články