Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop: Blížencům vysvitne naděje, Panny odhalí velké tajemství

láska, vztah
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Jaké poselství přináší hvězdy pro dny tentokrát? Nechte se vést intuicí a dejte si pozor na karmu. Ačkoliv vám může připadat, že se točíte v kruhu, vše se na konci v dobré obrátí. Týdenní horoskop je tu!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden bude pro vás opravdu výjimečný. Dokončíte všechny rozdělané záležitosti, konečně si uděláte ve věcech pořádek a budete mít o trochu více klidu v duši. V galerii najdete, na co si dát tento týden pozor.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pozor, abyste se tento týden neunáhlili. Máte pocit, že potřebujete vše hned a nepočkáte si. Buď tak koupíte předraženou věc, která bude o pár dní později ve slevě, anebo si k sobě přitáhnete špatného člověka. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Starejte se o svého partnera a věnujte mu pozornost. Poslední dobou se až příliš soustředíte na sebe a zapomínáte si hýčkat, co máte. Věc, o kterou dlouhodobě usilujete, by dnes mohla vyjít. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tento týden prožijete tak trochu ve svých myšlenkách. Mnohem více než na přítomnost se budete soustředit na to, co nemáte a chtěli byste. Povede to však zejména k pocitu méněcennosti. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nenechte si vzít naději, že věci budou zase dobré. Je jen otázkou času, kdy se vše poskládá přesně tak, jak si pro sebe přejete, a zaplaví vás pocit štěstí. Vytrvejte. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vypadá to, že budete tento týden hodně drbat lidi kolem sebe. Snažíte se tím odpoutat pozornost od vašich přešlapů, kterých bylo v poslední době více než dost. Okamžitě přestaňte. Jinak vám to karma ve zlém vrátí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tento týden byste měli důvěřovat svým přátelům a napojit se na zdroj své životní síly. Přemýšlejte, jestli vůbec víte, co vám v životě dává energii a za čím se ženete. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento týden byste mohli odhalit velké tajemství. Něco, co vám bylo dlouho ukryto. Dokonce to vypadá, že byste mohli nalézt odpovědi, které jste dlouho hledali. Zejména co se partnerského života týče. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dopřejte si tento týden čistou radost. Oceňte každou maličkost, která vám přijde do cesty. Vesmír miluje vděčnost. Čím více si budete naslouchat, tím více dostanete. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento týden si dejte velký pozor na komunikaci s partnerem. Pokud chcete něco vyřešit, zaměřte se na svůj tón, kterým poslední dobou s lidmi mluvíte. Chováte se velmi arogantně a chladně. V galerii najdete váš tip na tento týden.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Zkuste se tento týden trochu uvolnit a užívat si období, které přichází. Nemusíte mít vše za každou cenu pod kontrolou. Nové energie už jsou na cestě k vám. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Přestaňte se stydět za své tělo a noste ho s hrdostí. Uvědomte si, že pokud máte dvě ruce a dvě nohy, máte více než někdo na tomto světě. Bičujete sami sebe za malichernosti. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Související články

Další články