Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Týdenní horoskop: Blíženci zatouží po samotě, Panny rozproudí vášeň ve vztahu

horoskop
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co vás čeká další srpnový týden? Podívejte se na týdenní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Ačkoliv někteří zatouží po samotě, další čeká láska! Co mají hvězdy právě pro vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden se vám bude nesmírně dařit, očekávejte velké změny. S partnerem nebude po sporech, které jste měli v minulých týdnech, ani památky. Budete však hledat balanc mezi prací a osobním životem. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

S rodinou vás čeká jedna hádka, ve které prozřete z mnoha svých domněnek. Možná si příště rozmyslíte, komu budete pomáhat a komu nikoliv. Vaše energie není bezmezná, pracujte s ní tak, aby zbývalo i pro vás. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V práci budete tento týden opravdu spokojení, daří se vám přesně tak, jak jste si vždy přáli. S partnerem rozbouráte stereotyp, který vás v posledních měsících svazoval. Ještě není správný čas ze vztahu utíkat. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Je čas vytřídit skříně! Ačkoliv to nechcete slyšet, podzim se nezadržitelně blíží a harampádí, které jste stihli za léto nastřádat, by vám akorát zaměstnávalo hlavu. Může k vám tentokrát také přijít nová pracovní příležitost. V galerii najdete váš tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ačkoliv jste obvykle společenští, tento týden zatoužíte po klidu a samotě. Možná dokonce na pár dní vyrazíte sami na dovolenou, kde budete přemýšlet nejen o partnerském vztahu, ale i o vašem budoucím pracovním směru. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Výsledky, které tento týden v pracovní oblasti uvidíte, vás namotivují ještě k většímu výkonu! Váš elán neklesne ani v průběhu týdne, naopak strhnete lidi kolem. Očekávejte z vašeho snažení velký finanční přínos. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zakažte si stres, který vás zbytečně stahuje dolů. Pokud hledáte nového partnera, tento týden potkáte někoho, kdo vás zaujme na první pohled. V dalších týdnech byste se tak mohli vznášet na obláčku štěstí! V galerii najdete, na co se zaměřit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vášeň, po které ve vztahu toužíte, stále nepřichází. Změňte to a vydejte se do erotického obchodu, kde si koupíte nějakých těch pár pomocníků! I partner bude překvapen, když se pod rouškou noci objevíte v novém kostýmku. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Tento týden vám síly na to, abyste vymýšleli něco nového, opravdu nezbudou. Dopřejte si chvíli klidu, zapněte si večer oblíbený film v televizi nebo zalezte do postele s dobrou knihou. Momentálně se nemáte kam hnát. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Důležitá rozhodnutí pro vás teď nebudou vůbec jednoduchá. Ačkoliv se toužíte soustředit na to, co je potřeba, hlava vám utíká úplně jinam. Pozor si dejte také na svou stravu, ať vás nezaskočí zažívací potíže. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Domácí atmosféru skvěle vylepšíte dobrými plány! Ať už to bude večerní grilovačka, nebo den strávený u bazénu, stmelí vás to daleko více než neustále řešení problémů dokola. Všichni už jste z toho akorát unavení. V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Věci, které se dozvíte tento týden jen z doslechu, neberte jako samozřejmost. Pomluvy vás akorát zdržují od toho, co teď vnímáte jako důležité. Proč se tak bojíte přiznat si pravdu a zaměstnáváte hlavu zbytečnostmi? V galerii najdete, na co si dát pozor.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy