Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Týdenní horoskop: Blíženci si musejí dát pozor na důležité termíny, Lvy čeká zasloužená pohoda

Horoskop na tento týden: Blíženci si musejí dát pozor na důležité termíny, Lvy čeká zasloužená pohoda
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Měsíc duben s sebou přináší mnoho možností, nových cest i důležitých rozhodnutí. Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na tento týden a čeho byste se měli vyvarovat! Aktuální budou finance, partnerské vztahy i surová upřímnost. Zjistěte, co je ve hvězdách právě pro vás!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden se nenechte rozhodit tím, když se o své místo na slunci budete muset trochu poprat! Velké věci se v komfortní zóně nikdy nedějí. Jste na nejlepší možné cestě, jak si pro sebe zajistit svůj život snů. Hvězdy vám opravdu přejí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hádek s partnerem si užijete až dost. Zřejmě se u vás nahromadilo několik nevyřešených záležitostí, které se přihlásí o pozornost. Bude záležet na tom, jak se k tomu postavíte a jaký vlastně zvolíte tón. Sami víte, že výčitkami se nikam nedostanete. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V práci se vám bude tento týden opravdu dařit! Využijte energii, kterou teď máte, a vyřešte to, co už dlouho odkládáte. Když si trochu pročistíte diář, hned vám ty pracovní dny budou připadat snesitelnější. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Postavte se čelem tomu, co je vám nepříjemné. Nezáviďte ostatním, že se mají lépe nebo je pro ně všechno snazší. Důležité je, jak si zařídit ten váš život. Inspirujte se, ale nepropadejte negativním emocím. K ničemu dobrému vám stejně nepomohou. V galerii najdete váš tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dejte si pozor, ať vám tento týden neuteče důležitý termín. Pečlivě si veďte diář a raději vše kontrolujte dvakrát. Někteří z vás také dostanou možnost podílet se na důležitém úkolu, který by mohl dopomoci k vysněnému povýšení. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Je čas na zábavu! Buďte chvíli menšími workoholiky a klidně si vezměte pár dnů volna. Nehádejte se s partnerem, kdo z vás pracuje více a je větším přínosem do rodinného rozpočtu. Akorát byste rozpoutali dusno, které budete těžko napravovat. V galerii najdete, co dalšího vás potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Soustřeďte se tento týden na domácí pohodu a své blízké. Někteří z nich budou skutečně potřebovat vaši pomoc, což vás bude možná stát spoustu energie. Tak abyste ji měli kde brát! Víte, že nejdříve musíte mít sami, abyste mohli dávat i ostatním… V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Otevřete se novým možnostem, skutečně pro vás budou prospěšné. Pokud budete stále zůstávat v tom, co důvěrně znáte, brzy byste se mohli začít nudit. S partnerem to vypadá na několik hádek, jít by mohlo především o finance. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nesnažte se být za každou cenu první, zbytečně se stavíte do pozice, ve které vůbec netoužíte být. Dejte prostor i ostatním, aby zazářili a dopomozte jim k tomu. Uvidíte sami, že sdílená radost je dvojitá radost. V práci budete mít možnost ukázat, co se ve vás skrývá. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dejte tento týden větší pozornost svému zdraví. Opustíte také veškeré nefunkční vztahy, které vás v životě jen zdržují od toho, co je pro vás opravdu důležité. Nezadaní mají šanci najít tento týden skutečný poklad! Jste připraveni se zamilovat? V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Najděte si v práci spojence, kterému můžete opravdu důvěřovat. Možná všechno nepůjde podle vašich představ, ale nakonec se to ukáže jako nutná cesta ke štěstí. Existuje významná šance, že právě v práci byste mohli potkat novou lásku. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nechte si tento týden své rýpavé poznámky pro sebe. Ačkoliv možná víte, jak dělat některé věci lépe, měli byste počkat, až se kolegové zeptají. Doma byste mohli vyřešit dlouhodobý spor, který u vás dělá opakovaně dusno. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy