Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Týdenní horoskop: Blíženci najdou oporu ve svém partnerovi, Štíři se pustí do akce

Horoskop na tento týden: Blíženci najdou oporu ve svém partnerovi
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co pro vás hvězdy připravily s novým pracovním týdnem a na co byste se měli rozhodně zaměřit? Je to poslední týden v bojovném Lvu, příště už přivítáme ambiciózní Pannu, která povede jednotlivá znamení zvěrokruhu zejména k touze po úspěchu. Najděte si právě to vaše znamení zvěrokruhu a přesvědčte se, co pro vás hvězdy mají.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden se vám podaří, na co sáhnete. Neobávejte se, že by se vám někdo snažil překazit vaše štěstí. Vy dobře víte, že úspěch, kterého jste dosáhli, jste si doslova vydřeli. Nikomu nedlužíte vysvětlení. Pokud jste se stále báli o tom mluvit před ostatními, teď je vhodný čas. Nedělejte ze svého života žádné zbytečné tajemství. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Najednou máte energii dokázat všechno na světě! Poté, co jste byli doslova paralyzovaní neschopností cokoli dokončit, jste teď na nejlepší cestě, jak si kolem sebe vytvořit doslova ráj. A to nejen pracovní, ale i partnerský. Oporou vám bude nejen partner, ale i někdo z nově příchozích kolegů. Tak na co ještě čekáte? V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Umožněte ostatním, aby vedle vás zářili, uvidíte, jak se vám to vrátí. Když chcete, aby se k vám druzí chovali laskavě, musíte se tak chovat i vy k nim. Nepomlouvejte, nevytvářejte domněnky a podporujte lidi, kteří vám svěří svá tajemství. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Někdy očekáváme tolik, že jsme potom jen zklamaní. Zkuste váš život nechat tento týden, ať je tak trochu dílem náhody, a počkejte, co vám vesmír pošle do cesty. Možná to bude daleko lepší, než byste si kdy vůbec přáli, ale přílišným lpěním na konkrétním výsledku se zkrátka pořád nic nedělo. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Oporu najdete tento týden hlavně ve svém partnerovi. Svěřte se mu se svými nejtajnějšími tužbami a nechte ho, ať vás podpoří. Pokud ukážete, že máte i své slabiny a nejste vždy hrdina, který zvládne jakoukoli situaci, snadněji se kolem vás ukážou ti, kteří jsou připraveni vám pomoci. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vaše chování tento týden bude velkou neznámou i pro vás, a to už je co říci. Emoce, které se ve vás už od začátku srpna mísí, nemají pro vás žádné opodstatnění. Ve skutečnosti mají svůj základ v nenaplněném partnerském vztahu, o kterém se zdráháte mluvit, natož abyste přiznali sami sobě, že tam zkrátka něco nefunguje. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zkuste tento týden odpočívat o něco víc, než jste odpočívali minulý týden. Bude to pro vás důležité zejména z hlediska pracovní zátěže, které bude nezvykle moc. Váš šéf ve vás zřejmě vidí potenciál, a tak je ochotný vám svěřit i mnohem více úkolů. Vás to ale postaví do svízelné situace, kdy pořádně nebudete vědět, co dřív. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nastavte si své hranice, které nenecháte nikoho překročit. Pokud totiž druhým umožníte, aby se k vám chovali jako k někomu méněcennému, už nikdy je nenaučíte, aby vás brali vážně. Buďte si vědomi své hodnoty. Klidně si naplánujte výlet jen pro sebe, vyrazte na masáž nebo wellness víkend. Věnujte se sami sobě, právě to teď opravdu potřebujete. V galerii najdete, na co se zaměřit.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Těžko se vám teď budou hledat důvody, proč zůstávat v partnerském vztahu, který zkrátka vůbec nefunguje. Ještě ale není vhodná chvíle, abyste to vzdávali. Měli byste se do posledního možného okamžiku přesvědčit, že už skutečně není kde brát. Ať nesedíte nakonec sami na baru se sklenkou vína a nemusíte lamentovat nad nespravedlností života. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Přestaňte snít a začněte konat. Máte kolem sebe mnoho těch, na které se můžete spolehnout, ale vy jen vidíte chyby zkrátka na každém. Přestaňte od každého vyžadovat, aby byl dokonalý, přijímejte lidi takové, jací jsou. Nejenže se vám uleví, ale umožní vám to ve svém životě přivítat změny, o které už jste dlouho stáli. Někteří mají také šanci ještě stihnout krásnou dovolenou. V galerii najdete, co pro vás hvězdy mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Doma to teď vůbec není ideální, což vy sice víte, ale vůbec to neřešíte. Tím se celá situace ještě zhoršuje, ačkoli jste se mylně domnívali, že by mohla odeznít. Promluvte si s partnerem, kde tkví celý problém, a postavte se mu čelem. Jste přece dospělí, takže proč stále utíkáte před upřímnou konverzací? Je v tom vztahu vlastně ještě vůbec láska? V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dopřejte si to, co vám v životě dělá radost! Vaše chvíle, které na tomto světě strávíte, přece nemusí být jen samá starost a povinnost. Můžete žít, radovat se, bavit se. Nebrání vám vůbec nic, kromě vašeho vlastního přesvědčení, že si to vlastně vůbec nezasloužíte. Už brzy se váš život kompletně změní. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy