Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

TÝDENNÍ HOROSKOP: Blíženci budou řádit, Vodnářům zůstane milostný život uzavřený

Čemu věnujete ve vztahu čas?
Zdroj: pinterest
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Končí rok 2019 a je před námi první lednový týden roku 2020. Co přinese začátek roku jednotlivým znamením? Některé zrozence někdo naštve v práci, ostatní si odpočinuli a budou hýřit energií. Tento týden přinese pořádné milostné grády, ale i prohry. Jaké další zajímavosti vám hvězdy na tento týden předurčily? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, v tomto týdnu si najdete svou vlastní cestu. Nikdo vás nebude omezovat, a tak budete spokojeni. Vaše drahá polovička je vám zcela oddaná a vy s tím naložíte po svém a hezky žhavě. A co se stane u singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, v tomto týdnu budete nepozorní a vaše pochybnosti se promítnou i do vztahu. Své slabiny jen těžko překousáváte. Pokud vás někdo opravdu rozzlobí, umíte být i lstiví. A jaký první lednový týden budou mít nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, nebudete schopni se dostat do pracovního procesu. Ale přesto si dokážete svými rychlými schopnostmi obstarat potřebné informace. Ve vztahu budete řádit jako vítr a prohodíte i pár nevhodných slov. A jaký týden čeká na singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, začátek roku je pro vás velmi důležitý. Proto odmítáte všechno nestálé a pomíjivé. Hlavně tedy nezadaní. V práci jste ochotni nastolit harmonii za každou cenu, i prostřednictvím konfliktů. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, i na začátku roku musíte v každém případě vyčnívat. Budete se opět rádi soustřeďovat na sebe a v práci chcete překonat stanovené hranice. Někdo vás nemůže vystát a touží po pomstě. A co vás čeká hned ze začátku roku v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v tomto týdnu dojdete k velkému duševnímu zrození. Veškeré formálnosti vás obtěžují a soustředíte se na to podstatné. Ve vztahu toužíte po bezpečí a lásku umíte upřímně prožívat. A co čeká nezadané Panny? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, v tomto týdnu se konečně otřepete z neúspěchu minulých dní. Dostanete skvělou pracovní příležitost a začnete se vyvíjet vlastní vůlí. Díky své lásce nezůstanete uzavření před vnějším světem. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, začátek roku je pro vás náročný. Všichni po vás něco chtějí a vy nejste schopni postupovat tak, jak máte. Váš určitý pocit volnosti zkrátka nesmí být narušen. V lásce jste spokojeni a necháváte se hýčkat. A co čeká na nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, i v novém roce si uchováváte svoji osobitost. Snažíte se pracovat svobodně a nezávisle. Tento týden vám přijde do cesty osoba, která vás bude velmi zajímat. A jak dopadnou ti, co jsou ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, budete spokojeni. Pracovní nasazení vám chybělo a navíc se vám bude dařit. Jen si dávejte pozor, abyste své pracovní úkoly nepřenášeli do domova. V lásce něco předstíráte. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, tento týden přinese vašemu znamení pořádné grády. Rychle se pro něco nadchnete, ale ne všechno půjde podle vašich plánů a představ. A tak se rozhodnete pro útok. Zraňující chování vůči vašemu partnerovi nebude fér. A co prožijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, v tomto novém týdnu zacházejte se svou energií opatrně. Nevyhnete se změnám nálad. Umíte se rychle urazit, ale i usmířit. Váš miláček to bude muset vydržet. A jak dopadnou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy