Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Blížence probudí divoké touhy, Lvům rupnou nervy

+ Dalších 11 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Jsou před námi poslední srpnové dny. Co naplánují Blíženci? Jak se budou cítit Lvi? A co čeká ostatní znamení zvěrokruhu? V tomto týdnu vás čeká divočejší partnerské soužití. Koncem týdne by však měli vaše rozbouřené emoce odeznívat. Co vám naservírují hvězdy tento týden? Přečtěte si náš TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, tento týden se budete cítit až moc příjemně. Najdete si čas na své oblíbené aktivity. Jen pozor, hvězdy varují před možnou nevěrou. Mohli by vám ujet nohy, a potom už svou lásku nezachráníte. A jaký týden čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčci, v nadcházejícím týdnu byste se měli soustředit na své zdraví. V polovině týdne vám hrozí úraz nebo možné zdravotní komplikace. Sportování raději vynechejte. A co čeká singles? Kdo s vámi neudrží krok? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

V Blížencích se probudí divočejší touhy. Od pondělního rána jste plni vášně a rozbouřených emocí. Hvězdy vás nebudou limitovat, ale měli byste se rozhoupat k některým změnám. A co si naplánují singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

V tomto týdnu se začnou dít věci. Svého partnera ignorujete a práce vám je přednější. Měli byste upravit své priority, jinak hrozí tichá domácnost a hádky. Nemusíte kupovat dárky, ale zkuste vaší drahé polovičce dokázat, že o ni stojíte. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, potřebujete si utřídit myšlenky, než vám rupnou nervy. Rozhodně nestojíte o to, aby váš partner domlouval něco za vašimi zády. Utečte do klidu, o samotě se tentokrát budete cítit lépe. A co čeká nezadané Lvy? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, šťastné partnerství nezískáte bez adekvátní námahy. Stojí to mnoho úsilí. Hvězdy radí: respektujte se navzájem a bude to fungovat. Co se týče práce, vaše pracovní tempo je vražedné. A co skrývají singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

V polovině týdne potkáte člověka, který vás bude motivovat k dosažení požadovaného cíle. A to i přesto, že si myslíte, že je to nemožné. Vaše stydlivost nyní musí stranou! A co vás čeká v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebannernahradni

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, neřešte to, co si myslí druzí. Tento týden máte šanci navázat kontakt s vhodným protějškem. V práci to není žádná sláva, váš nadřízený nepřemýšlí nad možnými následky. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Poslední srpnové dny hodláte investovat do rodinných radovánek. Chystáte se toho stihnout, co nejvíce. Po sexuální stránce jste neuvěřitelně aktivní a váš miláček vás žere. Co by měli zvážit nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Tento týden se vám ztratí chuť do života. Možná jste si vše špatné jen vykonstruovali ve svých představách. Měli byste zjistit, jak se věci ve skutečnosti mají. A co se stane? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, do seznamování a flirtování se tento týden vrhnete po hlavě. Nechcete už na nic čekat. V partnerském životě obnovujete zpřetrhané vazby a cukrujete o sto šest. Co zjistíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

V lásce tento týden nečekejte zázraky. Navíc vás hvězdy varují, abyste nestrkali nos do cizího soukromí. Protože vám to doma neklape, většinu času strávíte pracovně. A co zajímavého čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Mohlo by vás zajímat

Další články