Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Blížence pohltí posedlost, Ryby se budou cítit ve svém živlu

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Víkend utekl jako voda! A před námi je další pracovní týden. Hvězdy hlásí na začátku týdne určité partnerské rozdíly mezi některými zrozenci. Tato situace se však během týdne zlepší a vy budete zase jako dvě hrdličky. Pokud hledáte nového partnera, hvězdy radí, abyste si nejdříve ujasnili, co vlastně chcete. Tento týden čekají některá znamení - silné sexuální touhy, posedlost a změny budoucnosti. Která? A co dalšího vám hvězdy předpovídají? To se dozvíte v TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, v tomto týdnu se vám podaří přiblížit se k vysněnému pracovnímu cíli. A to díky vašim vynikajícím komunikačním schopnostem. Vaše výmluvnost dostane nadřízené do kolen. Hvězdy naznačují i peněžní výhody, ale musíte se chránit před zraněním a drobnými onemocněními. A co láska? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Pravděpodobně budete čelit velkému zvratu ve vztahu. A protože potřebujete nějaký soucit a podporu, budete chtít trávit čas s přáteli a příbuznými. Vaše milovaná polovička může vše změnit, jen je potřeba zbavit se všeho negativního, co mezi vámi nyní stojí. Povede se vám v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Vaše touha po čistotě dosáhne úrovně posedlosti. Tento týden máte v plánu umýt auto, uklidit zahradu a zařídit si šatní skříň. Nikomu nedůvěřujete, nikdo nemůže uklidit lépe než vy. Pozor, vaší posedlou touhou po čistotě začínáte prudit okolí, hlavně svého miláčka. Nemusel by to vydýchat. A jak se zachováte v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, tento týden vám hvězdy přejí. Pojedete v bláznivém tempu. Vaši energii zužitkujete v práci i v posteli. Večery budou v režii erotických hrátek. Užívejte si společné spojení, ale debaty o společné budoucnosti raději vynechejte. Kde se však diskuzím nevyhýbejte? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvíčci, pamatujte si, že vrhat se do všeho po hlavě není řešením! Klidný a stálý přístup vždy funguje. Zvažte všechny vaše kroky. Hvězdy vám tento týden naplánovali zahájení realizace vašich snů. Změna budoucnosti je tedy na spadnutí. Co podniknout se svou láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Začátkem týdne budete ambiciózní a horliví. Vaše energie a pracovní nasazení budou doslova řvát! Jste to vy, kdo určuje pracovní tempo. Očekávejte, že šéfové z vás budou omráčeni. Bohužel úspěch přijde později, než jste očekávali. Jak to budou mít singles Panny? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, zdraví je vždy klíčovou otázkou a tento týden budete muset věnovat zvláštní pozornost tomu svému. Udělejte si čas a věnujte mu svou plnou pozornost, abyste se vyhnuli komplikacím. Měli byste se podrobit lékařskému vyšetření. Pamatujte si, zdraví je bohatství. Co byste rádi proměnili ve skutečnost? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Tento týden dokončíte vaše nevyřízené úkoly s novou horlivostí. Ale chaotické pondělí rozkvete do báječného večera s vaším miláčkem. Luxusní večeře, poškádlení vašich erotogenních zón a sladký závěr budou velkou odměnou. K čemu se vás bude snažit vaše polovička donutit? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, láska je kořením života, zkuste ji přidat do svého týdenního rozvrhu. Váš miláček totiž stojí za vámi, ať se děje, co se děje. Moc byste si v práci přáli dosáhnout ke hvězdám, ale vybíráte si na to špatnou chvíli. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Tento týden vás zaměstnají nové projekty a noví obdivovatelé. V práci se dočkáte velkého aplausu. A to za vaši schopnost učinit správné rozhodnutí ve správný čas. Očekávat můžete se i tučnou odměnu. Koho aktuálně hledáte? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vaše nálada bude jako na houpačce. Přirozeně necháte své přátele strkat nos tam, kam nemají. Zbytečně riskujete. Zůstaňte při zemi a stanovte si jasné pravidla. Singles by se měli vydat na výlet. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Čeká vás týden plný akcí a plánů. Budete velmi zaneprázdnění, ale v práci budete excelovat. Nadřízení si vás budou pochvalovat. Hvězdy napovídají, že byste mohli v týdnu potkat rozkošného milence. Zapálí se vám lýtka a nejen ty. S čím se budou potýkat zadané Ryby? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články