Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Týdenní horoskop: Blížence dostihne minulost, Štírům se bude dařit v lásce

Jak snáší postelové hrátky?
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Čeká nás další týden a s ním je tu i nový horoskop. Koho čeká úspěch v práci a kdo si sáhne na dno svých možností? Podívejte se, co pro vás tento týden hvězdy mají.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden vás čeká opravdový přerod! Uvědomíte si, proč se vám doposud nedařilo, a budete mít šanci to okamžitě napravit. Objeví se investiční příležitost. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Oceňte tento týden lidi, kteří vám dají prostor a příležitost. Mohlo by to pro vás znamenat daleko více, než si teď dokážete představit. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Příroda pro vás bude tento týden velmi významnou energií. Ovlivní vás nadcházející novoluní ve znamení Panny, které ve vás rozbouří emoce. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Budete mít prostor bojovat sami za sebe! Zejména v pracovním prostředí získáte důvěru svých kolegů a posunete svou práci o úroveň výš. V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Někdo z vaší minulosti se přihlásí o pozornost. Je jen na vás, jaký mu ve svém životě dáte prostor a jak zásadní pro vás tohle lákadlo bude. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dejte si pozor, ať si vaši momentální frustraci nevybíjíte na svém okolí. Nebudete k tomu mít tento týden daleko. Naopak zkuste zpracovat věci uvnitř sebe, bude vám lépe. V galerii najdete, co vás potěší.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tento týden zaznamenáte v práci velký úspěch. Užijte si to, že se vám skutečně daří, a nepochybujte o sobě. Budete dobrým rádcem ostatních. V galerii najdete tip na tento týden.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Buďte k ostatním upřímní. Pokud máte něco na srdci, bude ideální příležitost to říci. Novoluní ve vašem znamení vám poskytuje sílu ke změně. Nebojte se jí. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vy se pouze litujete a svalujete vinu na ostatní. Přitom za vaše problémy, za to, kde momentálně jste, si můžete jen vy sami. Přijměte zodpovědnost a buďte dospělí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

V lásce se vám bude tento týden opravdu dařit, máte šanci potkat novou známost. Pozor si dejte v rodinných vztazích, ve kterých hrozí velká rozepře. V galerii najdete, na co se tento týden zaměřit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento týden budete zaměřeni zejména na své potřeby, a nikoli na potřeby svého partnera. Prokažte odhodlání pomáhat i druhým. Pro vaši sobeckost není teď místo. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Potlačujete v sobě vztek, který stejně jednou vyjde ven. Pracujte na sobě, ať vám nebouchnou nervy v té nejméně vhodné situaci. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy