Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Týdenní horoskop: Blížence čeká flirt, Ryby hádka a Raky velké změny

Ve vztazích vás čeká plno radosti.
Zdroj: Freepik
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Horoskopy

Týdenní horoskop přináší astrologický výhled na další červnový týden. Přečtěte si váš horoskop a zjistěte, co vám hvězdy přichystaly na období od 17. do 23. června 2024. Na co se mohou těšit zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu? Dozvíte se, jak se vám bude dařit nejen v práci, ale i ve vztazích.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, zamyslete se, jestli váš nadřízený neměl v něčem pravdu. Stěžujte si doma, ne v práci kolegům, kteří to pošlou dál. Jít hlavou proti zdi nemá cenu, přátelé mohou poskytnout podporu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vážené Ryby, tento týden vás čekají menší problémy v práci, neberte si je osobně. Soukromé záležitosti do zaměstnání nepatří. Buďte optimističtější a vše vyřešíte snáze a rychleji.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Drazí Berani, dařit se vám bude na obchodních schůzkách, kde díky mistrovské komunikaci vyjednáte vše potřebné. Po práci si dopřejte kulturní zážitky a zábavu s přáteli nebo rodinou.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, horoskop vás nabádá, abyste byli vstřícnější k novým kolegům v práci. Nabídněte jim pomocnou ruku. Vzpomínejte, jak vám bylo, když jste někde sami začínali. Podpora se vám vrátí.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vážení Blíženci, hvězdy říkají, že vás v práci čeká pohodová atmosféra. Využijte toho k lepšímu poznání kolegů. S nimi trávíte hodně času, tak vyrazte společně někam do společnosti a užijte si to.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, hvězdy naznačují, že ve vašem pracovním životě se schyluje k velkým změnám. Přizpůsobte se novým pravidlům. Seznámení s novými lidmi může přinést užitečné kontakty.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Drazí Lvi, horoskop vás nabádá, abyste byli obezřetní v tom, komu budete vyprávět o pracovních záležitostech. Některé věci by měly zůstat soukromé. V osobním životě máte šanci zazářit.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, horoskop přeje tvůrčím činnostem. Než si dovolíte létat s hlavou v oblacích, splňte veškeré povinnosti. Pak si vymýšlejte, kolik bláznivých nápadů jen budete chtít, kreativita vás obohatí.


Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vážené Váhy, v práci se pozorně soustřeďte, nemůžete si dovolit ztratit pozici kvůli nepozornosti. Kolegové i nadřízení se na vás spoléhají, tak ať je nezklamete. Důslednost se vám vyplatí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Drazí Štíři, počítejte s návalem práce, kdy nadřízení budou vyžadovat větší úsilí než obvykle. Přiznejte, že vše možná nestihnete, protože vám jde o kvalitu. Vysvětlete to otevřeně.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vážení Střelci, horoskop vás varuje, abyste se v práci nevyhýbali odpovědnosti. Každá akce má své následky. Nestihnete-li něco, raději požádejte o pomoc. Lepší než naštvat nadřízené je spolupracovat.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Drazí Kozorozi, připravte se, že v práci to nebude jednoduché. Nevzdávejte se, ani když se spolupracovníci stáhnou. Vytrvejte na svých stanoviscích a podložte je pádnými argumenty pro úspěch.

Co vás čeká ve vztazích, to se dozvíte v naší fotogalerii.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy