Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop: Blížence čeká erotika, Lvi se povezou na vlně úspěchu

Horoskop na tento týden: Blížence čeká erotika
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Podívejte se, co vás čeká první listopadový týden! Co vám hvězdy předpovídají v partnerských vztazích, v práci a rodině? Přečtěte si poselství pro tento týden.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden bude další z vašich úspěšných. Špatného už jste si od začátku roku vybrali až dost, teď už by se vám mělo opravdu jen dařit. Tyto dny toho budou důkazem. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si v lásce pozor na podvod a lež. Ačkoli si myslíte, že váš pečlivě vymyšlený plán nikdo neodhalí, opak je pravdou. Rychle narazíte, pokud nezačnete jednat čestně. V galerii najdete, co vám tento týden udělá radost.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Mějte velké sny, jen s nimi se budete posouvat dál. Občas musíte v životě trochu riskovat a zároveň vystoupit z komfortní zóny, aby k vám přišly věci, které ještě nemáte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Lidé kolem vás vaše momentální kroky opravdu nechápou. Naopak mají pocit, že zbytečně ohrožujete své jistoty. Jen vy sami však víte, kde je skutečná pravda. Věřte sami sobě. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Zkuste zapojit do vašeho sexuálního života s partnerem více fantazie, soustřeďte se na potěšení. V posledních dnech jste spolu neřešili nic jiného než starosti. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Je na čase přestat ostatním závidět a začít jim úspěch přát. Protože energie, kterou vytváříte kolem sebe, se k vám vrací. Tento týden to pocítíte na vlastní kůži. V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Už od pondělí budete mít pocit naprostého úspěchu, síly a rozhodnosti. To využijete hlavně v pracovních záležitostech, kde se vám bude tento týden skutečně dařit. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento týden vás čeká tolik práce, že nebudete vědět, kam skočit dřív! Očekávejte také některé vzrušující změny, které budou souviset s vaším partnerským vztahem. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Očekáváte podporu vaší rodiny, ta se však pravděpodobně tento týden nedostaví. Zkuste s lidmi více komunikovat o krocích, které činíte. Vaši blízcí si to zaslouží. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento týden pracujte na úkolech svědomitě, nadřízený bude čekat na každou vaši chybu. Nevymlouvejte se, nelžete a buďte schopni jednat na rovinu. V galerii najdete, co vás tento týden překvapí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Je čas na změnu! Nastavte svou mysl na přicházející období, bude se toho hodně dít. Pracovní úspěchy na sebe nenechají dlouho čekat. I v partnerském vztahu by se vám mělo konečně dařit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zaměřte se s partnerem na budování vaší společné cesty, nedělejte ze sebe soupeře. Potěší vás také rodina, která vám v konkrétní věci nabídne pomocnou ruku. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Související články

Další články