Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Blížence čeká citové ochlazení, Kozorohy plodné období

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Před námi je další pracovní týden a co si na vás hvězdy přichystaly tentokrát? Někteří zrozenci budou muset dávat najevo častěji svou náklonnost, jiní okusí nové sexuální fantazie. V posteli víte, co děláte, a v práci se vám to zdá podezřelé. Co dalšího vám hvězdy předurčují? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, nehoňte se za láskou, když se bojíte narůstajícího vzrušení. Abyste si mohli dopřát žhavé intimnosti, budete se muset obětovat. I v dlouholetém partnerství může dojít k častějším třenicím. Jaká bude atmosféra v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býci, nabídněte svému kolegovi pomocnou ruku. Neodmítne a je možné, že právě díky dobrému skutku potkáte spřízněnou duši. Do rozhádaného vztahu přinese Slunce ztracenou jiskru. Co se vám zdá podezřelé? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Tento týden vám hrozí citové ochlazení. Buď svému miláčkovi vyjádříte větší náklonnost, nebo váš vztah nebude mít dlouhého trvání. Porozhlédněte se po něčem, co by mu udělalo radost. Po čem již dlouho touží. A na co se mohou těšit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Raci chtějí svůj vztah zachránit, ale bohužel vám to váš protějšek jen zhoršuje. Čím? Funguje jako jeden, a navíc vám oznámí, že na společné soužití není připravený. Jak se z toho poučíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, opět buďte tento týden v pozoru. Vaše tendence být ve vztahu nadřazený vám mohou uškodit. Tentokrát vás nezachrání ani váš smysl pro humor. Ani singles nebudou ve svém lovu úspěšní. Jak na tom budete v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Musíte si tento týden zakázat vkládat energii do někoho, kdo ji vnímá negativně. Singles narazí na zajímavého nápadníka. I když se nebráníte nové známosti, spíš stojíte o krátkodobé povyražení a flirt. Co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, stále vám něco chybí a nedokážete se orientovat v partnerových potřebách. Jak z toho ven? Jedině komunikací. Stále se snažíte najít recept na lásku, ale zkuste jen více komunikovat. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři tento týden vyzkoušejí všechny polohy lásky. Probudíte tak vaši spící polovičku. Navíc od svého známého dostanete vynikající tip na nový job. Hvězdy jsou vám tento týden nakloněny. K čemu je musíte využít? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, nebraňte se menšímu vybočení z vaší životní cesty. Může vás to znervózňovat, ale výsledky budou ohromující. Singles začnou randit se skvělým protějškem. O čem začnete v práci pochybovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Tento týden zažíváte plodné období. Pokud toužíte po miminku, je ta správná doba se o to pokusit. V posteli zažijete oživení, a tak se vám bude plodit jedna radost. A co nemusí trápit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, nesnažte se být za každou cenu originální. Ve vztahu vám hrozí ztráta vzrušení. Budete se cítit osamocení. Singles naopak neztrácejí svou přirozenost. Co zjistíte v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, váš idol, který vás nesmírně přitahoval, vás tento týden začne spíše rozčilovat. Utečte, dokud je čas. Naopak partneři si užívají výjimečné chvíle. Co říkají hvězdy nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články