Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Týdenní horoskop: Berany čeká ve vztahu překvapení, Štíři se neobejdou bez kompromisu

Je to láska
Zdroj: Freepik
+ Dalších 8 fotografií
Horoskopy

Týdenní horoskop přináší astrologický výhled na období od 4. do 10. března 2024. Přečtěte si váš horoskop a zjistěte, co vám hvězdy přichystaly. Na co se mohou těšit zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu v aktuálním týdnu? Dozvíte se, jak se vám bude dařit nejen v práci, ale i ve vztazích.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Milí Vodnáři, dejte si pozor, abyste na pracovních schůzkách působili profesionálně a důvěryhodně, máte sklony k teatrálním gestům. Někoho by to vyloženě mohlo odradit od další spolupráce s vámi.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vážené Ryby, v práci bude probíhat všechno hladce, dokonce skončíte dříve, než jste doufali. Vydat se můžete na nákup věcí do domácnosti. Natrefíte při tom na věc, kterou jste sami již dlouho sháněli.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Drazí Berani, připravte se na to, že v práci to nebudete mít jednoduché. Nevzdávejte se ani v tom případě, když se spolupracovníci dají na ústup. Vytrvejte ve svých stanoviscích a snažte se je podložit pádnými argumenty.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, měli byste se snažit co nejzodpovědněji vykonávat i sebemenší pracovní úkoly. Je docela možné, že si vás nadřízení testují, zda vám mohou plně důvěřovat a přidělit vám do budoucna větší kompetence.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vážení Blíženci, tento týden se vám otevírá možnost excelovat na pracovních schůzkách či pohovorech a vytváření nových kontaktů. Budete neklidní a nepřetržitě v pohybu. Váš vysněný cíl je už totiž na dohled. Alespoň doma si dopřejte klid a pohodlí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, pokud dojde v práci k názorovým neshodám s kolegou, snažte se konflikt vyřešit pouze mezi čtyřma očima. Nezatahujte do toho ostatní spolupracovníky, neboť ti mají svých starostí více než dost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Drazí Lvi, zkuste během tohoto týdne rozjet nové projekty, které vás budou bavit a naplňovat. Nezapomeňte ale na odpovědnost a nevzdejte to hned, když narazíte na první překážku. Buďte trpěliví a pracujte na svých cílech.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Milé Panny, pamatujte na to, že pracovní pozici, kterou jste získali, si upevníte jedině tehdy, když přesvědčíte nejen šéfa, ale i kolegy. Dejte si pozor, abyste se nedostali do konfliktu s někým, bez jehož pomoci se neobejdete.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vážené Váhy, hvězdy naznačují, že se vám bude v práci dařit. Dočkáte se také uznání od kolegů i od šéfů. Je tedy více než jisté, že finanční odměna by měla být na obzoru.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Drazí Štíři, v práci se vám nebude vůbec dařit. Možná je čas začít přemýšlet o změně, protože neúspěchy v profesním životě se rychle přenesou i do osobního života. Neudělejte však unáhlené rozhodnutí. Vše proberte se svým protějškem, anebo vytáhněte kamaráda na drink.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vážení Střelci, horoskop prozrazuje, že vás v práci čekají náročnější chvilky. Pomůže vám optimismus a schopnost zůstat nad věcí, pak vyřešíte i závažné problémy s přehledem. Dokonce si tímto postojem upevníte svou pozici.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Drazí Kozorohové, horoskop prozrazuje, že vás v práci čeká mnoho povinností. Nic už déle neodkládejte a začněte plnit jeden úkol za druhým. Pokud si nevíte s něčím rady, máte kolem sebe dost lidí, kteří vám ochotně pomohou.

Pokud chcete vědět, co vás čeká tento týden ve vztazích, podívejte se do naší fotogalerie.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy