Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Týdenní horoskop: Berani zazáří před svým šéfem, Blíženci navážou nové vztahy

Mladý pár
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
Horoskopy

Týdenní horoskop přináší astrologický výhled na přelom letošního listopadu a prosince. Přečtěte si váš horoskop a zjistěte, co vám hvězdy přichystaly. Na co se mohou těšit zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu v týdnu od 27. listopadu do 3. prosince 2023? Dozvíte se, jak se vám bude dařit nejen v práci, ale i ve vztazích.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden váš horoskop doporučuje odložit některé pracovní úkoly, abyste neudělali více škody než užitku. V domácím prostředí se soustřeďte na relaxaci a vytváření harmonie. Snažte se vyhnout konfliktům. Jak se vám bude dařit ve vztazích, to se dozvíte ve fotogalerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud jste nadšeni z nové pracovní výzvy, nebojte se o tom mluvit nahlas. Vytvoříte tak inspirativní atmosféru pro celý tým, což přispěje k budoucímu úspěchu projektu. Jak se vám bude dařit ve vztazích, to se dozvíte ve fotogalerii.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Připravte se na úspěšný pracovní týden. Zazáříte především před vaším šéfem. Také se můžete těšit na příjemné překvapení od kolegy, od kterého byste to rozhodně nečekali. Jak se vám bude dařit ve vztazích, to se dozvíte ve fotogalerii.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V práci na vás čeká nečekané překvapení od kolegů jako poděkování za nedávnou pomoc. Nemějte obavy, půjde o velice milou záležitost. Jak se vám bude dařit ve vztazích, to se dozvíte ve fotogalerii.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud vás v práci brzdí pomalý kolega, promluvte si s ním. Dobrá rada a společné posezení může situaci zlepšit. Pokud to nepomůže, žeňte to výš. Jak se vám bude dařit ve vztazích, to se dozvíte ve fotogalerii.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Na přelomu listopadu a prosince vás čeká nečekaný úkol od nadřízených. Neobávejte se, zvládnete jej splnit kvalitně a rychle. Budete mít oprávněně pocit dobře odvedené práce. Jak se vám bude dařit ve vztazích, to se dozvíte ve fotogalerii.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud cítíte ohrožení na pracovišti, nezůstávejte nečinní a zaujměte aktivní postoj. Vaše důvěryhodnost je na prvním místě. Jak se vám bude dařit ve vztazích, to se dozvíte ve fotogalerii.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento týden se vám bude v práci nadmíru dařit, a to především díky aktivitě a energii. Buďte otevřeni novým příležitostem, ale rozhodujte se opatrně. Jak se vám bude dařit ve vztazích, to se dozvíte ve fotogalerii.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pamatujte, že emocionální stabilita je klíčem k úspěchu v práci. Čeká vás uznání a finanční odměna. Rodinná pohoda je na dosah. Jak se vám bude dařit ve vztazích, to se dozvíte ve fotogalerii.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Připravte se na týden plný překvapení a výzev. Vyvarujte se poučování nadřízených, ať si můžete v klidu užít finanční bonus, který dostanete. Oslavujte, ale s mírou. Jak se vám bude dařit ve vztazích, to se dozvíte ve fotogalerii.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V obchodních schůzkách se vám bude dařit. Nezabývejte se dlouho prací a věnujte se spíše setkáním s přáteli. Bavte se, kdykoli k tomu bude příležitost. Jak se vám bude dařit ve vztazích, to se dozvíte ve fotogalerii.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud se v práci cítíte přetíženi, soustřeďte se na nejdůležitější úkoly a odložte ostatní. Nepřenášejte pracovní stres domů, abyste nezkazili náladu rodině. Jak se vám bude dařit ve vztazích, to se dozvíte ve fotogalerii.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy